badania krwi na komórki rakowe

Artykuły dotyczące tematu badania krwi na komórki rakowe znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące badania krwi na komórki rakowe. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Jak dbać o siebie w wieku 20, 30, 40 lat?
  Jesteś kobietą, więc masz szansę żyć dłużej niż mężczyźni. Jednak musisz o siebie dbać: wsłuchuj się we własny organizm, rozpoznawaj wysyłane przez niego sygnały i regularnie się badaj. A jak dbać o siebie i o jakich badaniach pamiętać, mając lat 20, 30 i 40? Oto nasz poradnik.
 • Politycy PiS na inaugurację Ruchu Społecznego im. Lecha Kaczyńskiego
  Redaktor naczelny tygodnika "Wprost" mówi w TOK FM, jak postępować wobec "aktywistów z Krakowskiego Przedmieścia" i "radykalizującej się części elektoratu PiS". "Śmiech, oni nienawidzą śmiechu. Ten patos pęka, ta nabrzmiałość nie wytrzyma kpiny i szyderstwa, to jest broń" - stwierdził Tomasz LiS
 • Raka szyjki macicy można powstrzymać.
  RSM? Rak szyjki macicy – choroba, która nie musi zbierać śmiertelnego żniwa wśród Polek. Zredukować liczbę zachorowań i śmierci z powodu RSM do 2020 roku o połowę - to ambitny cel Polskiej Koalicji na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy, która opracowuje Narodowy Program Profilaktyki RSM. Przedstawi go jeszcze w tym roku Ministerstwu Zdrowia. Dziś już można wyrazić swoje poparcie dla działań na rzecz profilaktyki RSM na stronie www.koalicjarsm.pl.
 • Arcybiskup Henryk Hoser w wykształcenia jest lekarzem i kieruje pracami Komisji Bioetycznej Episkopatu, dlatego chętnie wypowiada się na tematy związane z in vitro. 
 • "Skąd ta złość na Angelinę Jolie? Dlatego, że jest taka piękna? Czy prawicowcy nie wiedzą po prostu, co to jest ból i strach przed śmiercią?" - pyta w komentarzu w "Gazecie Wyborczej" Monika Olejnik.