bezsenność leczenie

Artykuły dotyczące tematu bezsenność leczenie znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące bezsenność leczenie. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Z depresją można wygrać
  Na depresję może cierpieć nawet co trzeci Polak, jednak po pomoc do specjalisty zwraca się jedynie połowa chorych . Depresja staje się jednym z najpoważniejszych problemów. Doszedł jej nowy powód – kryzys gospodarczy. Dlatego psychiatrzy i psycholodzy zaczynają kampanię, która ma uświadomić Polakom, że nieleczona choroba może prowadzić do samobójstwa, a leczona pozwala normalnie żyć - pisze DZIENNIK.
 • Tylko u nas! Fragment książki "Czyste, nieczyste" Colette
  Paryż lat 30. XX wieku. Palarnie opium, samowystarczalne kobiety, zniewieściali mężczyźni, erotyka niosąca powiew nowej epoki. Wybitna francuska pisarka Colette uważała "Czyste, nieczyste" za swoje najlepsze dzieło. Tylko w DZIENNIKU fragment tej znakomitej powieści sprzed ponad siedmiu dekad.
 • Tylko u nas! Fragment "A potem" Updike'a
  Gorzkie spełnienia, nowe początki - dwadzieścia jeden późnych opowiadań Johna Updike'a zebranych w tomie "A potem" to pełen lirycznej zadumy nad przemijaniem popis pisarskiej i życiowej przenikliwości. Tylko w DZIENNIKU przeczytacie fragment dzieła, które do księgarń trafi 28 lipca.
 • Zgarnij iPoda za przypadkowy seks
  Zamiast grzmieć młodym ludziom o konieczności zabezpieczania się przed chorobami wenerycznymi, lepiej nagradzać ich, gdy pójdą na badania. Niektórzy już wpadli na taki pomysł. Za zbadanie się można wygrać konsolę Nintendo, iPoda czy wakacje za granicą.
 • Złe leczenie osłabia gospodarkę
  Bezsenność, depresja i przedłużające się zwolnienia chorobowe - to niektóre skutki źle leczonego bólu. Pacjenci cierpiący nie są w stanie wykonywać zawodowych obowiązków. Co piąty z nich musi w końcu zrezygnować z pracy.
 • Miasto z morza
  "Miasto z morza" to film pod każdym względem niedobry: realizacyjnie, dramaturgicznie i scenariuszowo. Jedynymi widzami, których obraz Kotkowskiego może zadowolić, będą zapewne kluby miłośników Gdyni. Obraz od 9 października w polskich kinach.
 • Leki mogą być groźne dla kierowców
  Każdy wie, że po alkoholu nie można prowadzić auta. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że również niektóre leki wykluczają kierowanie samochodem.
 • Terapię ekstraktami kwiatowymi stworzył angielski lekarz dr Edward Bach. Opiera się ona na podstawowej zasadzie homeopatii, która mówi, że chorobę trzeba pokonać, wzmacniając nie tylko siły organizmu, ale i psychiki. Do mobilizowania sił psychicznych, dr Bach opracował receptury esencji kwiatowych, które powstają z kwiatów ziół, krzewów i drzew.
 • Nieodpowiedni zapach wewnątrz samochodu zwiększa ryzyko wypadków! A Ty czym pachniesz za kółkiem?
 • Kino drogi zrealizowane w Jarmuschowskim duchu
  Cierpiący na depresję i bezsenność podrzędny aktor Franky i jego niestroniący od butelki, chorobliwie ambitny menedżer Aresene ruszają skradzionym samochodem przez Europę..
 • Dzieci i komputery
  Wzrasta liczba dzieci uzależnionych od internetu – również w Polsce. W szpony nałogu wpadają nawet pięciolatki! Przeplatanie stanów euforii i poczucia winy, kłamstwa i problemy w kontaktach z rówieśnikami, bezsenność a nawet depresja - oto tylko niektóre ze skutków tego groźnego zjawiska.
 • Neurastenia, stany lękowe, trwająca kilkanaście tygodni bezsenność, napady paniki - tak Maria Peszek mówi o jednym roku ze swego życia. To, co wtedy przeżyła, znalazło się na jej nowej płycie. "Wszystko było bólem i chaosem. Chciałam umrzeć" - mówi artystka w rozmowie z "Polityką".
 • Maciej Stuhr
  Maciej Stuhr zagrał w rosyjskim serialu zatytułowanym "Bezsenność". Postać, w jaką wcielił się polski aktor, znacznie odbiega od tych, które zwykł grywać w rodzimych produkcjach. Jak sam stwierdził, jego bohater to skrzyżowanie Bruce'a Lee, Arnolda Schwarzeneggera z Władimirem Putinem.
 • Telefon z aplikacją Ubera
  Dorabiający przedsiębiorca, student ekonomii i osoba cierpiąca na bezsenność. Kierowcy Ubera są zaprzeczeniem tradycyjnych taksówkarzy. W dobrym i złym tego słowa znaczeniu. Bo na pierwszy rzut oka wszystko jest idealne - i dla pasażera, i dla kierowcy - ale według przeciwników aplikacji pasażerowie i kierowcy nie zawsze mogą czuć się bezpiecznie, bo w razie problemów cała odpowiedzialność spada na tego ostatniego.