biegunki i krew w wymiotach

Artykuły dotyczące tematu biegunki i krew w wymiotach znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące biegunki i krew w wymiotach. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Trucizny to od wieków znane narzędzie zbrodni
  Trucizny nadal pozostają w arsenale rosyjskich służb specjalnych - ujawnił kilka dni temu były szef kontrwywiadu KGB Oleg Kaługin. Pod Moskwą wciąż istnieje laboratorium, które ma zadbać o to, by wrogów państwa likwidować w imię racji stanu. DZIENNIK postanowił zbadać, jak poszczególne państwa mordują przeciwników za pomocą wyrafinowanych chemikaliów.
 • Wstydliwy problem niektórych kobiet
  Choć biegunka i miesiączka pozornie niewiele mają ze sobą wspólnego, okazuje się, że w przypadku bardzo wielu kobiet stanowią idealnie zgrany duet. Żołądkowe problemy pojawiają się tuż przed albo w pierwszych dniach krwawienia, by całkowicie zniknąć pod koniec okresu. Ponieważ temat dla wielu pań wydaje się wstydliwy, postanowiliśmy sprawdzić, jakie są przyczyny tej kłopotliwej przypadłości.
 • Mycie rąk może uratować życie
  Czyhają na nas wszędzie. W toalecie, w autobusie, sklepie, pracy... Wirusy i bakterie upodobały sobie nasze ręce i tylko czekają, aby nas zainfekować. Ale nie jesteśmy bezsilni! Najważniejsze to porządnie myć ręce i nauczyć tego nasze pociechy. W dzisiejszym - Światowym Dniu Mycia Rąk - specjaliści zwracają na to szczególną uwagę. I podkreślają, że mycie rąk lepiej może nas ochronić przed infekcjami niż regularne spożywanie witamin! Oto najtańszy sposób na dbanie o zdrowie i ratowanie życia!
 • Henryka Krzywonos
  Wśród pasażerów OLT Express, którzy zostali z nieważnym biletem lotniczym w ręku, znaleźli się Dariusz Michalczewski i Henryka Krzywonos. "Jestem wkurzony" - przyznaje bokser, który w rozmowie z TVN24 podkreśla, że "miał do załatwienia ważną sprawę w Krakowie".
 • Gmach Sejmu
  Takiej przewagi PO dawno nie było. Według najnowszego sondażu wyborczego, na ugrupowanie Donalda Tuska zagłosowałoby aż 42 procent wyborców. PiS mogłoby liczyć jedynie na 27 proc. głosów.
 • Kim jest Krystyna Pawłowicz?
  Karabin maszynowy PiS. Obraz upadku szkolnictwa wyższego. Karykatura autorytetu. Naukowiec. Posłanka. Kim jest Krystyna Pawłowicz, kobieta, która zelektryzowała polską scenę polityczną?
 • Siedziba Parlamentu Europejskiego
  Ankieterzy CBOS przepytali ludzi, którzy na pewno pójdą głosować. Według tego sondażu wybory wygra PO, która zdobędzie 3 proc. głosów więcej niż PiS. Jak wypadną pozostałe partie?
 • Jarosław Kaczyński na konwencji PiS
  Ta sprawa może wplątać prezesa PiS w tarapaty. Jarosław Kaczyński pożyczył 200 tysięcy złotych. Nie wiadomo, od kogo, bo odmawia podania nazwiska wierzyciela, choć zgodnie z prawem powinien je podać – donosi „Newsweek”.
 • Smutne dziecko
  W czasie wakacji dzieci zdecydowanie rzadziej się przeziębiają, ale częściej doznają urazów. Jak przygotować je do wakacyjnych podróży? Na jakie zagrożenia szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę – radzi dr Hanna Orłowska, pediatra z Centrum Medycznego ENEL-MED.
 • Poseł Przemysław Wipler prezentuje w Sejmie nagranie z monitoringu, na którym pod wpływem alkoholu został zatrzymany przez policję
  Politycy chętnie komentują sprawę nagrania z monitoringu, na którym widać, jak poseł Przemysław Wipler jest zatrzymywany przez policję. "To jakieś brednie. Policja bardzo dobrze się zachowała. Zakuła w kajdanki awanturnika, zaprowadziła na izbę wytrzeźwień i słusznie nagroda się należy policji" - uważa poseł Stefan Niesiołowski z PO.
 • Bartosz Arłukowicz
  Minister zdrowia został pilnie wezwany do kancelarii premiera na rozmowę z Ewą Kopacz. Po spotkaniu zapewniał, że nie będzie zgody na warunki lekarzy z Porozumienia Zielonogórskiego
 • Bartosz Arłukowicz
  Mści się brak solidarności a obie strony chcą postawić na swoim. Tak doradca prezydenta Henryk Wujec ocenia konflikt na linii Ministerstwo Zdrowia - lekarze z Porozumienia Zielonogórskiego. Dziś kolejny dzień, w którym część przychodni w kraju jest zamkniętych. To protest lekarzy przeciwko wprowadzonemu przez resort zdrowia pakietowi onkologicznemu i kolejkowemu.
 • Kobieta trzymająca pigułki antykoncepcyjne
  Niedawna dyskusja o antykoncepcji awaryjnej, która obecnie jest dostępna na receptę i bez recepty powinna przypominać, że jest to sposób antykoncepcji, którego nie powinno się stosować stale. Zaleca się go jedynie w sytuacjach, kiedy odbył się stosunek bez zabezpieczenia, popełnimy błąd lub zawiedzie nas stosowana metoda antykoncepcji. Debata wokół pigułki „po” jest dobrym momentem, aby podkreślić, że do stosowania antykoncepcji postkoitalnej nie musi dojść, jeśli przyjmowana jest prewencyjnie skuteczna i dobrze dobrana antykoncepcja hormonalna.