ból brzucha odbijanie i gazy

Artykuły dotyczące tematu ból brzucha odbijanie i gazy znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące ból brzucha odbijanie i gazy. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • "Gra była wymierzona w polskiego prezydenta"
  Anna Fotyga, była minister spraw zagranicznych i szefowa Kancelarii Prezydenta, na portalu PiS atakuje Donalda Tuska. "Opis potwornej gry, którą od końca sierpnia 2009 roku prowadzili Władimir Władimirowicz Putin i Donald Tusk powoli dociera do świadomości społecznej" - pisze Fotyga i dodaje: "Ta gra wymierzona była w polskiego prezydenta. Jej celem - wyeliminowanie go z polityki".
 • Bronią Pospiespieszalskiego: To Lis dopuścił się manipulacji
  Decyzja o zdjęciu programu Jana Pospieszalskiego pt . "Warto rozmawiać" z ramówki TVP wywołała burzę. List w obronie publicysty napisali katoliccy dziennikarze. Zaatakowali w nim Tomasza Lisa.
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Daniel Olbrychski
  Znany aktor zdradza skąd zna różne historie z dzieciństwa braci Kaczyńskich. Wymienia też nazwisko polityka PiS, któremu chciałby "publicznie dać po mordzie".
 • Kazimiera Szczuka
  Dyskusja w audycji poświęconej rodzinie Madzi z Sosnowca miała bardzo gwałtowny przebieg. Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz wyprowadziła Kazimierę Szczukę z równowagi.
 • Miejsce katastrofy smoleńskiej
  Dość tajemnicza sprawa. Grupa polskich naukowców z dala od mediów bada katastrofę smoleńską. Nie stoi za nimi ani rząd, ani Antoni Macierewicz. Co próbują ustalić?
 • Marek Migalski
  Ostry atak europosła PJN. Marek Migalski prosi PiS, "redaktorów niepokornych" i samego Jarosława Kaczyńskiego, by już nigdy nie powoływali się na dziedzictwo Lecha Kaczyńskiego. Dlaczego? Oto, jakie działa wytacza.
 • Jan Filip Libicki
  Nie milknie burza po tekście Marka Migalskiego o "obiedzie smoleńskim". Jest ciąg dalszy. Teraz głos w tej sprawie zajął senator Jan Filip Libicki z Platformy, wcześniej w PiS i w klubie parlamentarnym PJN.
 • Jadwiga Staniszkis na wykładzie w Gdańsku
  Jadwiga Staniszkis nie ma złudzeń: Tusk nie ma strategii rozwoju Polski, a tylko trwa przy władzy. Z kolei opozycja nie ma żadnego pomysłu, by przejąć kontrolę nad Polską. Jej zdaniem to oznacza, że za sto lat nie będzie Polski.
 • Prezes PiS;Jarosław Kaczyński
  Jarosław Kaczyński wykorzystał odwołanie meczu do ataków na Donalda Tuska. Prezes PiS kilka razy wypomniał premierowi jego miłość do piłki.
 • Maciej Stuhr w "Pokłosiu"
  Czy Władysław Pasikowski się ukrywa? Dlaczego nie udziela wywiadów? Czy przeprosi za "Pokłosie"? Co ma do powiedzenia tym, którzy w internecie opluwają jego film i Macieja Stuhra? Reżyser odpowiada na zarzuty w liście skierowanym do Moniki Olejnik.
 • Janusz Palikot
  Janusz Palikot nadal podtrzymuje, że wrak Tu-154 powinien zostać zezłomowany i "przeznaczony na coś pożytecznego dla biednych ludzi". "Klamka, jak komuś brakuje klamki, albo guziki metalowe do kurtek, cokolwiek!" - mówi polityk w rozmowie z tygodnikiem "Wprost".
 • Solidarna Polska nie składa broni i snuje plany o wzięciu najwyższego urzędu w Polsce. Zbigniew Ziobro potwierdził, że wystartuje w wyborach prezydenckich. Chce zmierzyć się w drugiej turze z Bronisławem Komorowskim.
 • W Gdańsku powstaje czarna lista przewinień abp. Sławoja Leszka Głodzia - dowiedział się "Wprost". Pijackie biesiady i poniżanie podwładnych to tylko niektóre z nich. Pełen spis ma trafić do Watykanu.
 • "Kapitan Protasiuk wykazał się odwagą i umiejętnościami i podniósł samolot w ostatniej chwili, choć groziło mu zderzenie ze zboczem i wtedy nastąpiła eksplozja. To jest przyczyna katastrofy w Smoleńsku" - ogłosił w Sejmie Antoni Macierewicz.
 • Jerzy Owsiak
  "Moje mieszkanie, któremu w warunkach warszawskich daleko do "luksusowego apartamentu", nie zostało kupione za gotówkę" - pisze Jurek Owsiak, szef WOŚP w oświadczeniu. Jego zdaniem od kilku tygodni w prawicowych mediach trwa kampania nienawiści wymierzona w WOŚP, jego rodzinę i samego Owsiaka.
 • Premier Ewa Kopacz
  Premier Ewa Kopacz mocno odpowiada na oskarżenia PiS o fałszerstwach wyborczych i komentuje marsz 13 grudnia. Jej zdaniem, to "cyniczne" wykorzystywanie daty stanu wojennego do celów politycznych.