ból kostek u dziecka

Artykuły dotyczące tematu ból kostek u dziecka znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące ból kostek u dziecka. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Nigeryjska mafia. Szpetne żony i narkotyki
  Po przyjeździe rozglądają się za polskimi żonami. "Trudno o tym mówić, ale są one mało atrakcyjne" - przyznaje urzędnik infiltrujący środowisko stadionowych handlarzy z Nigerii. Według informatora z policji, imigranci ci - wyglądający często jak "gangsta raperzy" - handlują też narkotykami.
 • Niesiołowski: Kaczyński kłamie nawet przez sen
  Czy pojednanie wrogów politycznych w Polsce jest w ogóle możliwe? Można stracić złudzenia słuchając jednej i drugiej strony. Wicemarszałek Stefan Niesiołowski z PO ciągle wypowiada się w swojej kontrowersyjnej poetyce. Oskarżył szefa PiS m.in. o to, że "kłamie nawet przez sen".
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Daniel Olbrychski
  Znany aktor zdradza skąd zna różne historie z dzieciństwa braci Kaczyńskich. Wymienia też nazwisko polityka PiS, któremu chciałby "publicznie dać po mordzie".
 • Awantura u Moniki Olejnik. Poseł się obraził i wyszedł ze studia
  Znany poseł PiS obraził się na Monikę Olejnik i w trakcie radiowej audycji na żywo wyszedł ze studia "Zetki". "Nie może być tak, że prowadząca nie zdobywa się na obiektywizm" - argumentował poseł Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Błaszczak.
 • Wielka wpadka prezydenta Komorowskiego
  Bronisław Komorowski zaliczył kolejną wpadkę. Tym razem wpisując się do księgi kondolencyjnej ambasady Japonii. Według Kontaktu 24 prezydent w swym wpisie popełnił dwa poważne błędy ortograficzne.
 • Donald Tusk i Jarosław Kaczyński
  Wielka awantura w Sejmie. Poszło o uchwałę PiS dotyczącą wraku tupolewa. Donald Tusk zarzucił opozycji, że podejmuje działania, które noszą znamiona zdrady narodowej. "Hańba!" - usłyszał z premier z ust prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.
 • Jerzy Owsiak
  Jakub Śpiewak założyciel fundacji Kidprotect.pl stanął w obronie Rzecznika Praw Dziecka, Marka Michalaka i zaatakował szefa WOŚP. Jerzy Owsiak zarzucił Michalakowi w liście, że nie staje w obronie krzywdzonych dzieci i jest za mało aktywny w walce o ich dobro. "Boleję nad tym, że autorytet młodzieży staje się hejterem" - pisze Śpiewak na swoim blogu.
 • Marta Kaczyńska
  Szefowa prokuratury rejonowej w Sopocie ujawniła redakcji „Super Expressu” poufne informacje dotyczące Marty Kaczyńskiej i jej 9-letniej córki Ewy, powołując się na ustawę o dostępie do informacji publicznej. "GPC" donosi, że prokurator generalny wszczął kontrolę w tej sprawie.
 • Tomasz Lis, naczelny "Newsweeka"
  Tomasz Lis mocno atakuje Jarosława Kaczyńskiego za jego słowa na marszu PiS. Jego zdaniem to był "tragikomiczny teatr" człowieka, który stał się "żoliborską wersją Orbana".
 • "Syn nauczył mnie jak ważne jest być sobą. Władysław ojciec geja"
  "Rodzice, odważcie się mówić" to nowa akcja Kampanii Przeciw Homofobii. Tym razem bohaterami są rodzice osób homoseksualnych i biseksualnych. Jedną z jej twarzy jest aktor, Władysław Kowalski wraz ze swoim synem, Kubą.
 • Ostra wymiana zdań w czasie debaty nad wyrażeniem wotum nieufności wobec rządu PO-PSL. Donald Tusk odpiera zarzuty Jarosława Kaczyńskiego i mówi, kto jego zdaniem odpowiada za problemy, które wypunktował w swoim przemówieniu prezes PiS. To nieżyjący prezydent Lech Kaczyński i były minister skarbu Andrzej Jasiński.
 • Paweł Kukiz znany jest ze swego temperamentu. Dał tego dowód w porannej rozmowie u Moniki Olejnik, nazywając Janusza Palikota "ch...". Za co aż tak mocno dostało się politykowi?
 • Donald Tusk nabawił się kontuzji w czasie cotygodniowego meczu polityków PO. Teraz przez dwa tygodnie nie wyjdzie na boisko. Nie uczestniczy też w głosowaniach Sejmu. Lekarze stwierdzili, że ma się oszczędzać.
 • Jarosław Kaczyński
  "Rząd Donalda Tuska nie potrafił zapobiec embargu na import polskiej wieprzowiny do Rosji ani wykorzystać w tej sprawie instytucji UE" - uważa prezes PiS Jarosław Kaczyński.
 • szpital pacjent chory
  Rząd obiecał ozusowanie śmieciówek, tak by wszyscy pracujący mieli dostęp do służby zdrowia. Nadal istnieje jednak grupa, która jest pozbawiona bezpłatnego leczenia
 • Elżbieta Jakubiak
  Można się chcieć obracać w kręgach wielkiej światowej polityki i Tusk się obraca, ale nigdy nie zostanie zaakceptowany jako poważny polityk. Bo żaden poważny polityk nie może się uchylić od wyjaśnienia katastrofy, w której ginie głowa państwa – mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti Elżbieta Jakubiak, kiedyś polityk PiS, potem PJN, teraz bankowiec.