całe zimne ciało

Artykuły dotyczące tematu całe zimne ciało znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące całe zimne ciało. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Nie trzeba wydawać fortuny, by pięknie wyglądać. Masowanie, ugniatanie i delikatne głaskanie ujędrni skórę, doda jej błasku i witalności.
 • Samotność jest lodowata
  Najnowsze badania opublikowane w magazynie "Psychological Science" mówią, że uczucie osamotnienia i izolacji jest rzeczywiście powiązane z uczuciem chłodu. Rozstanie odczuwamy przecież jako chłód w sercu, a w przypadku samotności ręce robią się lodowate.
 • "Tusk zostawił ciało prezydenta na błocie w ruskiej trumnie"

  Ostre słowa posła PiS. "Premier polskiego rządu urządzał sobie wyścigi z autokarem, którym jechaliśmy na miejsce katastrofy" - stwierdził w "Kropce nad i" w TVN Joachim Brudziński. Dodał, że Donald Tusk, za jego zachowanie na miejscu tragedii pod Smoleńskiem, nie jest godzien jego szacunku. "Premier Tusk powinien zniknąć" - podsumował.

 • Ciało prezydenta było nagie. Jest zdjęcie
  Osiem godzin - tyle czasu zabrała identyfikacja ciała  Lecha Kaczyńskiego. A, jak zeznają oficerowie Biura Ochrony Rządu, ciało prezydenta było nagie. Funkcjonariusze zdradzają też, że robili wszystko, by Rosjanie nie zabrali zwłok z lotniska
 • Dwa pogrzeby na Wawelu? Kaczyński ujawnia całą prawdę
  Prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z dziennikarzami tygodnika "Newsweek" ujawnił, że nie uczestniczył w drugim pochówku tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego ponieważ w ogóle o nim nie wiedział.
 • Ekshumacja ciała Przemysława Gosiewskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej
  Zakończyła się ekshumacja ciała Przemysław Gosiewskiego na powązkowskim Cmentarzu Wojskowym w Warszawie - poinformował pełnomocnik rodziny mec. Rafał Rogalski. Zwłoki byłego wicepremiera, który zginął w katastrofie smoleńskiej, mają trafić na specjalistyczne badania do Krakowa.
 • Rafał Rogalski był przy ekshumacji Przemysława Gosiewskiego
  Z pewnością był to Przemysław Gosiewski. Jego ciało najpewniej zostało znieważone. W czasie sekcji zwłok w jego ciele zaszyto przedmioty, których nie powinno tam być - tak o ekshumacji zwłok polityka PiS mówił w RMF reprezentujący wdowę po nim, mecenas Rafał Rogalski.
 • Anna Walentynowicz
  Zaszyte gumowe rękawiczki, rękaw marynarki, fragmenty innych materiałów - tak zbezczeszczono w czasie sekcji ciało Anny Walentynowicz, która zginęła w katastrofie smoleńskiej. Szczegóły ujawnia prokuratura.
 • Pogrzeb Ryszarda Kaczorowskiego
  Ciała ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego oraz drugiej ofiary katastrofy smoleńskiej - pochowanej na Powązkach - zostały zamienione.
 • Ekspert zespołu Antoniego Macierewicza wzywa członków komisji badającej katastrofę smoleńską do konfrontacji. Prof. Wiesław Binienda przekonuje, że ma dowody na eksplozję w tupolewie.
 • Marsz PiS w Krakowie
  Marsz Patriotyczny z Wawelu podzielił się na dwie części. Po wyjściu z Wawelu oficjalne delegacje poszły przodem, z tyłu szli zwolennicy PiS, którzy krzyczeli antyrządowe okrzyki.
 • Prorosyjscy separatyści na miejscu katastrofy malezyjskiego samolotu MH17
  Prorosyjscy separatyści chcą zniszczyć dowody świadczące o zestrzeleniu samolotu - ostrzegają ukraińskie władze. Wykradli oni ciała 38 ofiar katastrofy.
 • Otyła kobieta
  Odchudzanie to bardzo trudna próba dla ciała. Rozstępy, brak jędrności i nadmiar skóry – to najczęstsze efekty uboczne nieprawidłowo przeprowadzonej diety. Przy zbyt szybkiej utracie wagi skóra nie ma bowiem czasu, by dostosować się do nowego kształtu ciała. Zniszczonej zbyt rygorystyczną dietą skórze pomogą zabiegi mezoterapii i endermologii. Dobre efekty przyniosą też automasaże wykonywane podczas kąpieli, naprzemienne ciepłe i zimne natryski oraz regularne stosowanie kremów i balsamów ujędrniających.