gardło wydzielina

Artykuły dotyczące tematu gardło wydzielina znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące gardło wydzielina. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Około 2 milionów Polaków co najmniej raz w roku choruje na zapalenie zatok. Jeżeli masz zatkany nos i katar, a na dodatek odczuwasz bóle w okolicy nosa, oczu lub czoła, może nie być to zwykłe przeziębienie.
 • Wszystkie kochanki w jednym łóżku
  Jest powiedzenie, które głosi, że idąc do łóżka z mężczyzną, idzie się tam także z jego wszystkimi dotychczasowymi kochankami. Choroby przenoszone drogą płciową noszą miano chorób wstydliwych, ale to nie do końca fortunne określenie. Trzeba bowiem mówić i pisać o nich jak najwięcej!
 • Zdrada przyniosła mi... wszy łonowe!
  Jest powiedzenie, które głosi, że idąc do łóżka z mężczyzną, idzie się tam także z jego wszystkimi dotychczasowymi kochankami. Choroby przenoszone drogą płciową noszą miano chorób wstydliwych, ale to nie do końca fortunne określenie. Trzeba bowiem mówić i pisać o nich jak najwięcej!
 • Zdarzają Ci się ataki kaszlu? Nad ranem odczuwasz duszności? Koniecznie wybierz się do lekarza. Astma wykryta w porę daje się znakomicie leczyć i nie utrudnia życia.
 • Daniel Olbrychski
  Znany aktor zdradza skąd zna różne historie z dzieciństwa braci Kaczyńskich. Wymienia też nazwisko polityka PiS, któremu chciałby "publicznie dać po mordzie".
 • Robert Biedroń
  Poseł Ruchu Palikota miał niemiłe spotkanie z kibicami, którzy protestowali wczoraj przeciwko odwołaniu meczu o Superpuchar na Stadionie Narodowym. Robert Biedroń wracał właśnie z Sejmu.
 • Portret Lecha Kaczyńskiego
  W samolocie, którym leciał Lech Kaczyński z małżonką i delegacją państwową, prawdopodobnie eksplodował ładunek wybuchowy - przekonuje dr Grzegorz Szuladziński, którego raport na temat katastrofy smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku ukaże się za kilka dni.
 • Katarzyna Łaniewska
  Aktorka Katarzyna Łaniewska, historyk Jan Żaryn i wiele innych osób odznaczonych przez Prezydentów RP uczestniczyło w warcie honorowej przed Pałacem Prezydenckim, dla upamiętnienia Lecha i Marii Kaczyńskich oraz osób zmarłych w katastrofie smoleńskiej. Zobacz zdjęcia.
 • "Syn nauczył mnie jak ważne jest być sobą. Władysław ojciec geja"
  "Rodzice, odważcie się mówić" to nowa akcja Kampanii Przeciw Homofobii. Tym razem bohaterami są rodzice osób homoseksualnych i biseksualnych. Jedną z jej twarzy jest aktor, Władysław Kowalski wraz ze swoim synem, Kubą.
 • Awantura o Stanisława Kozieja. Skąd się wziął w rządzie PiS. Adam Hofman twierdzi, że za jego powołaniem stali premier Kazimierz Marcinkiewicz i Radosław Sikorski. "Prezentacja Jarosława Kaczyńskiego jako wielkiego impotenta, który nie ma wpływu na rząd, który powołuje, jest absurdem!" - drwił Tomasz Nałęcz.
 • Kobieta w gabinecie medycyny estetycznej
  Już na początku jesieni w naszych mieszkaniach, zwłaszcza w blokach, robi się duszno i sucho. Wszystko to za sprawą kaloryferów, które buchając ciepłem, sieją spustoszenie w gospodarce wodnej naszego organizmu. Zaczyna zasychać nam w gardle i w nosie, a skóra staje się bardziej szorstka, matowa, łuszcząca, a czasem nawet pęka...
 • Gdyby wybory do Sejmu odbyły się na początku czerwca, wygrałaby je Platforma Obywatelska. Z sondażu CBOS wynika, że na partię Donalda Tuska chce głosować 32 procent zadeklarowanych uczestników wyborów, o 5 punktów procentowych więcej niż na początku maja.
 • 7. Szybko reaguj na pierwsze objawy.
  Zanim zacznie Cię drapać w gardle, a Twój nos wypełni gęsta wydzielina utrudniająca oddychanie, zastosuj kilka prostych sposobów na uniknięcie przeziębienia. Wspólnie z ekspertami marki Aspecton (producenta tabletek nawilżających gardło i nawilżającego spreju do nosa), radzimy, co zrobić, żeby się "nie rozłożyć".
 • Kardynał Stanisłalw Dziwisz
  Kardynał Stanisław Dziwisz ostro zaatakował zmiany w Polsce. Jego zdaniem, ustawa o in vitro jest "liberalna i niegodna". Z kolei konwencja przeciw przemocy doprowadzi, jak mówił do zniszczenia "małżeństwa i tradycji".