gdy drętwieje prawa ręka przyczyny

Artykuły dotyczące tematu gdy drętwieje prawa ręka przyczyny znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące gdy drętwieje prawa ręka przyczyny. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Edmund Klich zdradza, co o Smoleńsku powiedział Donald Tusk
  "Niektóre sprawy przegraliśmy" - tak Edmund Klich, który uczestniczył w rosyjskim śledztwie dotyczącym katastrofy smoleńskiej, komentuje wsparcie polskiego rządu. Jak dodaje, sam premier Donald Tusk przyznał mu: "Zapomnieliśmy o Smoleńsku".
 • Kim jest Krystyna Pawłowicz?
  Karabin maszynowy PiS. Obraz upadku szkolnictwa wyższego. Karykatura autorytetu. Naukowiec. Posłanka. Kim jest Krystyna Pawłowicz, kobieta, która zelektryzowała polską scenę polityczną?
 • Na PiS chce głosowac 30 porc. wyborców
  Prawo i Sprawiedliwość wyprzedziło Platformę Obywatelską - wynika z najnowszego sondażu Instytutu Homo Homini dla "Rzeczpospolitej" Przewaga nie jest jednak duża. Ciekawe rzeczy dzieją się też na dole tabeli. Mocno zyskuje Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego.
 • Ekspert zespołu Antoniego Macierewicza wzywa członków komisji badającej katastrofę smoleńską do konfrontacji. Prof. Wiesław Binienda przekonuje, że ma dowody na eksplozję w tupolewie.
 • Awantura o Stanisława Kozieja. Skąd się wziął w rządzie PiS. Adam Hofman twierdzi, że za jego powołaniem stali premier Kazimierz Marcinkiewicz i Radosław Sikorski. "Prezentacja Jarosława Kaczyńskiego jako wielkiego impotenta, który nie ma wpływu na rząd, który powołuje, jest absurdem!" - drwił Tomasz Nałęcz.