gdy mężczyzna nie dochodzi

Artykuły dotyczące tematu gdy mężczyzna nie dochodzi znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące gdy mężczyzna nie dochodzi. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • 10 punktów karnych dla randkowiczów
  Uważna obserwacja partnera zaczyna się już od pierwszego wejścia, lustrujemy włosy, ubranie, wsłuchujemy się uważnie w każdą wypowiedź. Takiego sprawdzianu nie przechodzi większość naszych partnerów. Na co kobiety zwracają szczególną uwagę i co z miejsca eliminuje potencjalnych partnerów?
 • Mój mężczyzna mnie uderzył...
  Pokłóciliście się i nagle puściły mu nerwy – uderzył cię w twarz albo popchnął na ścianę. Nie udawaj, że nic się nie stało: właśnie stałaś się ofiarą przemocy domowej!
 • Nie daj się sprzedać do domu publicznego
  Praca baby sitter za wyjątkowo duże pieniądze. Romantyczny wyjazd za granicę z niedawno poznanym ukochanym. Ślub z bogatym obcokrajowcem... to wszystko brzmi jak bajka. Uważaj! Bo czasami sprawdza się znane porzekadło, że pewne rzeczy są zbyt piękne, aby były prawdziwe. Ta bajka - a co więcej: twoje życie - również może zmienić się w koszmar.
 • Nie ma cię w internecie, więc nie istniejesz?
  Masz konto na Facebooku, Naszej Klasie i regularnie odwiedzasz Golden Line uzupełniając profil o swoje zdjęcia i nowe informacje. A może do tego prowadzisz bloga intymnego? Jeśli tak, jesteś uzależniona od cudzej uwagi. Tylko skąd pomysł, że kogoś interesują twoje prywatne zapiski?
 • Polscy faceci to brudasy?
  Choć polscy mężczyźni są dżentelmenami, płacą za nas w restauracji i przynoszą kwiaty, z myciem jest u nich cały czas na bakier. Może trudno w to uwierzyć, ale według badań, co czwarty facet nie dba o higienę osobistą. Ogranicza się do umycia zębów raz dziennie i kąpieli raz na tydzień.
 • "Już cię nie chcę, spadaj, znikaj!"
  Między wami wszystko skończone. Spakowałaś się i wyniosłaś z jego życia. Oddychasz z ulgą, bo przed tobą przyszłość i tylko nią chcesz żyć. Tylko, że on ma dokładnie inne wrażenie. Chce żyć przeszłością i swoje marzenie wprowadza w czyn. Czasem drastycznymi metodami.
 • Gdzie kupić używane auto? Zobacz jak nie zostać jeleniem
  O prawdziwą okazję na rynku samochodów używanych równie trudno jak o szóstkę w lotto. Nie ma co liczyć na cuda. Brutalnie mówiąc - to jak gra w rosyjską ruletkę. Zobacz, gdzie szukać by nie trafić kota w worku...
 • Mimo obietnic, nie będzie pomnika na miejscu smoleńskiej katastrofy. Za miesiąc miną trzy lata od tragicznego wypadku lotniczego, jednak do dziś nie są znane ani rezultaty śledztwa, ani termin postawienia pomnika ku czci ofiar.
 • Dyskryminacja w pracy
  Duże firmy nie chcą Ukrainek. W przypadku mężczyzn unikają Wietnamczyków. Dzieje się tak w znanych korporacjach, które szczycą się "standardem zarządzania różnorodnością".
 • Maria Czubaszek
  Czym zaimponowała jej Ewa Kopacz, dlaczego odmówiła spotkania z Tomaszem Terlikowskim, co sądzi o klauzuli sumienia i z jakiego względu czuje się w Polsce dyskryminowana? Maria Czubaszek w rozmowie z dziennik.pl.
 • Pomnik Braterstwa Broni
  Nie ma w obecnej sytuacji historycznej woli, żeby taki pomnik wrócił. Nie chcą też tego mieszkańcy. On w to samo miejsce i tak by nie wrócił - mówiła o słynnym pomniku Czterech Śpiących prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz.
 • Strzały na komisariacie w Kutnie. Nie żyje przesłuchiwany mężczyzna
  Śledztwo prokuratury i wewnętrzna kontrola policji sprawdzą okoliczności śmierci mężczyzny na komisariacie w Kutnie. Według policji 29-latek podczas czynności przesłuchania chwycił za broń policjanta, zaczęła się szamotanina, w wyniku której został śmiertelnie postrzelony.
 • Parker Posey: Korzystam z wolności
  Ludzka egzystencja jest jak komediodramat Woody'ego Allena – mówi Parker Posey, która zagrała jedną z głównych ról w nowym filmie nowojorskiego reżysera "Nieracjonalny mężczyzna".
 • Zbigniew Lew-Starowicz
  Niedawno na rynku ukazała się nowa książka profesora Zbigniewa Lwa-Starowicza zatytułowana „Wszystko da się naprawić”. Znakomity polski seksuolog i psychiatra przekonuje w niej, że nie warto poddawać się modnemu obecnie trendowi „szybkiej zamiany partnera na lepszy model”, gdy w związku pojawiają się jakiekolwiek problemy. W rozmowie z nami profesor wyjawia jednak, że są takie przypadki, w których nie zdecydowałby się na podjęcie terapii z parą. O to, jakie to sytuacje i z jakimi nowymi problemami muszą sobie dziś radzić partnerzy, a także, dlaczego zdradzone kobiety radzą sobie lepiej niż mężczyźni, pyta Marta Jarosz.