halucynacje po alkoholu

Artykuły dotyczące tematu halucynacje po alkoholu znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące halucynacje po alkoholu. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • "Krowy" od piątku w kinach
  W ten weekend na festiwalu w Sopocie na scenie pojawią się m.in. Sabrina i Samantha Fox, do których hitów bawiła się kiedyś cała Polska. Wszystkim fanom, którym po ich występie zakręci się łza w oku, polecamy nową składankę "Summer Klub 80". A dla miłośników mniej skocznych atrakcji - trzy nowe filmy w kinach, polska premiera powieści realistycznej Philipa K. Dicka oraz ciekawe nowości filmowe na DVD.
 • Wersja Wałęsy: To prezes PiS zalecił lądować

  "Prezydent zadzwonił do brata, ten zalecił lądowanie" - to wersja Lecha Wałęsy, tłumacząca, dlaczego podjęto próbę - jak się okazało, tragiczna - szybkiego dotarcia Lecha Kaczyńskiego na smoleńskie lotnisko.

 • Ozzy Osbourne
  Ozzy Osbourne pozwolił amerykańskim naukowcom na przebadanie swojego kodu genetycznego. Efekty są, momentami, zaskakujące.
 • Ideolog Kremla: To Kaczyński kazał lądować
  "Niektórzy polscy politycy nie potrafią przyjąć twardej rzeczywistość" - mówi w rozmowie z "DGP" Siergiej Markow, uważany za czołowego ideologa Kremla i dodaje: "warto stwierdzić, że to Lech Kaczyński nakazał lądowanie w przekonaniu, że Rosjanie podawali fałszywe wskazówki dotyczące warunków pogodowych".
 • Paweł Kukiz przeczuwał katastrofę Tu-154 w Smoleńsku
  "W tej katastrofie jak w soczewce skupia się mizeria naszego państwa" - mówi o tragedii w Smoleńsku popularny wokalista Paweł Kukiz. Dodaje, że przeczuwał, iż "coś takiego nastąpi".
 • PiS kpi z porannej konferencji Tuska: Wstał rano. To wydarzenie
  Szef sztabu P nie zostawia suchej nitki na porannej konferencji Donalda Tuska. Jego zdaniem największym wydarzeniem było to, że premier wstał wcześnie rano.
 • Lech Wałęsa
  "Niech Nergal spróbuje podrzeć Koran, to zobaczy, co będzie" - mówi Lech Wałęsa. Były prezydent analizuje w wywiadzie pozycję Kościoła katolickiego, mówi o wartościach chrześcijańskich i broni biskupa, który spowodował wypadek po pijanemu.
 • Igor Tuleya
  Haniebne czy zupełnie normalne? Politycy - goście audycji "Śniadanie w Trójce" - są podzieleni w sprawie lustrowania rodziców sędziego Igora Tuleyi. Były dziennikarz "Rzeczpospolitej" Cezary Gmyz napisał, że matka orzekającego w sprawie doktora G. pracowała w SB i Milicji Obywatelskiej.
 • Jarosław Kaczyński
  Jarosław Kaczyński wraca do politycznej gry. W pierwszej rozmowie po śmierci matki mówi, że gdyby nie katastrofa i "potworna kampania nienawiści", to Jadwiga Kaczyńska by żyła.
 • Paweł Kukiz
  Co ma wspólnego lodówka z Platformą Obywatelską? Okazuje się, że bardzo wiele. A przynajmniej tak wynika z najnowszego felietonu "niepokornego" Pawła Kukiza. Polski muzyk w tygodniuku "Do Rzeczy" najpierw opisuje jak dał się zrobić w konia przez internetowy sklep, by potem płynnie przejść do krytyki Donalda Tuska i rządów Platformy.
 • "Mam taką czarną wizję, że zostanę kiedyś wezwany przez Parlament Europejski, żeby doprowadzić do ułaskawienia i wypuszczenia na wolność Donalda Tuska, ponieważ wcześniej odniosłem sukcesy w sprawie Łucenki i Tymoszenko" - mówił były prezydent Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z "Wprost".
 • Trzeba mieć chorą wyobraźnię, żeby wymyślać takie scenariusze. Tak premier Donald Tusk skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział, że zorganizowanie szczytu klimatycznego ONZ w Warszawie w Święto Niepodległości 11 listopada to prowokacja.
 • Jacek Sasin
  To Donald Tusk jest winny samobójczej śmierci chłopca w Centrum Interwencji Kryzysowej w Suwałkach - powiedział w Radiu ZET poseł PiS Jacek Sasin, czym wywołał gwałtowną reakcję Moniki Olejnik.