kamienie na migdałach

Artykuły dotyczące tematu kamienie na migdałach znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące kamienie na migdałach. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Generał przedstawił oświadczenie o swoim zdrowiu
  Na sali rozpraw pojawił się po raz pierwszy gen. Czesław Kiszczak. Dotąd zasłaniał się fatalnym stanem zdrowia. Jego żona rozdała dziennikarzom niezwykle drobiazgową listę chorób 83-letniego generała: wyszczególniono w niej "usunięcie starą metodą przerostu migdałów" i ostre zapalenie ucha środkowego - czytamy w DZIENNIKU.
 • Tylko wytrawne "nosy" wiedzą, jakie składniki perfum najlepiej działają na facetów. Zamiast zastanawiać się albo testować na sobie niesprawdzone mieszaniny, wybierz któreś pachnidło z top listy najseksowniejszych zapachów świata.
 • Co, gdzie, kiedy - tylko dla kobiet
  Zbuntowana kobieta i mężczyzna z mroczną duszą - ten tydzień będzie należał do nich. By poznać ich historię, warto wybrać się do kina na filmy "American Gangster" i "Persepolis". Do poduszki polecamy książkę "Kamień w sercu". Po jej lekturze na pewno zamarzycie o zjeździe absolwentów Waszego liceum... Przecież czasami bajki zdarzają się w rzeczywistości.
 • Na co choruje gen. Kiszczak?
  Długa lista chorób i zabiegów , które przeszedł Czesław Kiszczak może świadczyć o jego wytrzymałości. Nie zabiły go zawały, torbiele i inne zwyrodnienia. Ale lista zaświadcza też o złym stanie zdrowia generała, na który ten powołuje się nie przychodząc do sądu. To właśnie dlatego dziś po raz trzeci z rzędu z wokandy spadł proces autorów stanu wojennego.
 • Marek Migalski
  Ostry atak europosła PJN. Marek Migalski prosi PiS, "redaktorów niepokornych" i samego Jarosława Kaczyńskiego, by już nigdy nie powoływali się na dziedzictwo Lecha Kaczyńskiego. Dlaczego? Oto, jakie działa wytacza.
 • O. Tadeusz Rydzyk
  Ojciec Tadeusz Rydzyk stanął po stronie pijanego biskupa, który wsiadł po alkoholu za kółko i spowodował wypadek: "Jest psychicznie zmiażdżony" - mówił na antenie Radia Maryja o biskupie pomocniczym Piotrze Jareckim, który w sobotę staranował latarnię. Policjanci stwierdzili, że duchowny miał 2,6 promila alkoholu.
 • Sensacyjny zwrot w sprawie. Dopiero co prokuratorzy twierdzili, że na wraku tupolewa w Smoleńsku nie było śladu trotylu. Teraz jednak zmieniają zdanie. "Niektóre z detektorów wykazały cząsteczki trotylu" - oświadczył w Sejmie naczelny prokurator wojskowy płk Jerzy Artymiak.
 • "Syn nauczył mnie jak ważne jest być sobą. Władysław ojciec geja"
  "Rodzice, odważcie się mówić" to nowa akcja Kampanii Przeciw Homofobii. Tym razem bohaterami są rodzice osób homoseksualnych i biseksualnych. Jedną z jej twarzy jest aktor, Władysław Kowalski wraz ze swoim synem, Kubą.
 • Donald Tusk
  Rząd wydaje wojnę piratom drogowym i chce ich wytępić fotoradarami, a okazuje się, że pod latarnią jest najciemniej. Fotoreporterzy zaczaili się na premiera. Wystarczyło trochę poczekać i na zdjęciach udało im się uwiecznić rajd rządowych aut. W limuzynie siedział Donald Tusk.
 • "Nie pozwólcie sobie wykraść nadziei, która jest darem i łaską od Boga" - mówił w Katedrze Oliwskiej metropolita gdański abp Sławoj Leszek Głódź.
 • Edyta Górniak
  Edyta Górniak od kilku lat nie może wydać płyty, przez co jej kariera utknęła w martwym punkcie. Diva jest przekonana, że wszystkiemu winne są polskie realia.
 • Nagrywanie
  Tygodnik "Do Rzeczy" dotarł do zapisu kolejnej rozmowy podsłuchanej w restauracji Sowa i Przyjaciele w październiku 2013 roku. Spotkali się tam Ryszard Kalisz i Aleksander Kwaśniewski.
 • Manicure
  Blask księżyca, mieniący się śnieg, arktyczne niebo, tajemniczość… Wbrew pozorom to nie opis aury i pogody za oknem, ale zapowiedź trendów w stylizacji paznokci na sezon jesień/zima.