kiedy alkohol po antybiotyku

Artykuły dotyczące tematu kiedy alkohol po antybiotyku znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące kiedy alkohol po antybiotyku. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Gdy tatuaż swędzi i piecze
  Moda na kolczykowanie i tatuowanie trwa i nic nie wskazuje, by się miała szybko skończyć. Wiele z nas umiejscawia kolczyki nie tylko w uszach, ale też w innych częściach ciała. Tatuujemy najbardziej intymne jego zakamarki... Bardzo często to spełnianie marzeń łączy się ogromnym niebezpieczeństwem, którego nie jesteśmy zawsze świadome.
 • Rozmowa z autorem książki o błędach lekarskich
  Przeprowadzę w tym roku mniej więcej 350-400 operacji, a odsetek komplikacji wynosi ok. 3 proc. To znaczy, że skrzywdzę 10-12 pacjentów, zamiast ich wyleczyć - amerykański doktor Atul Gwande, autor książki "Komplikacje", opowiada DZIENNIKOWI o tym, dlaczego lekarze się mylą, i o najgorszych błędach, jakie popełniają.
 • Sąd na Cyprze skazał polityków PiS za rajd meleksami
  W 2008 roku głośno było w Polsce o wyczynach dwóch polityków Prawa i Sprawiedliwości na Cyprze. Mieli pod wpływem alkoholu urządzić sobie rajd meleksami, które rozbili. Działacze odrzucali oskarżenia. Ale teraz sąd na Cyprze wydał na nich wyrok.
 • Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie
  Jolanta Kwaśniewska wraz z córką Olą prowadziła na antenie TVN Style talk-show "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias", w którym wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiały na tematy rodzinne. Niestety, jak dowiedział się Fakt, w wiosennej ramówce stacji zabrakło miejsca na ten program .
 • Mrożony kuczak
  Afery z polską żywnością sprawiają, że brytyjskie sieci sklepów rezygnują z kupowania polskiego mięsa. Zdaniem ekspertów, w podobny sposób zachowywać się będą kolejne rynki.
 • Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz w Sejmie
  "Gazeta Wyborcza" prześwietliła wydatki PiS z 2011 roku. Komu płaciła partia? "Ciekawe pozycje to Guru Control Systems i niepokorni twórcy" - pisze "GW".
 • "Polityka narkotykowa nie tylko nie daje efektów, ale przynosi dodatkowe szkody. Jedną z nich jest narkofobia utrwalona w naszej kulturze" - powiedział w Radiu TOK FM Marek Balicki, dyrektor Szpitala Wolskiego w Warszawie i były minister zdrowia. Ilość zużywanej w Polsce morfiny i innych uśmierzających ból opioidów jest nawet kilkunastokrotnie mniejsza niż w Europie Zachodniej.
 • Kobieta z niedoskonałościami na skórze
  Znacie modelkę Cassandrę Brankson? Dziewczyna zasłynęła tym, że zamieściła na YouTube.com filmik instruktażowy pt. „Foundation Routine Flawless Skin” z radami, jak ukryć trądzik pod makijażem. W początkowych ujęciach widzimy Cassandrę jako pewną siebie, piękną dziewczynę o nieskazitelnej cerze, a chwilę później (po zmyciu makijażu) jako nieco nieśmiałą nastolatkę z zaawansowanym trądzikiem. Filmik zrobił prawdziwą furorę w Internecie. Dotąd obejrzało go prawie 20 milionów ludzi, pozostawiając pytanie: czy makijaż jest dobrym sposobem na pozbycie się kompleksów? I czy istnieją inne, naprawdę skuteczne metody walki z trądzikiem?
 • Sejm - Donald Tusk i Jarosław Kaczyński
  Rośnie poparcie dla PiS, PO nadal na drugim miejscu - wynika z najnowszego sondażu TNS Polska dla "Wiadomości" TVP.
 • Flagi Unii Europejskiej przed siedzibą Komisji Europejskiej w Brukseli
  PO i PiS dzielą tylko 2 pkt. proc., wynika z marcowego sondażu TNS, badającego poparcie dla partii politycznych przed wyborami do PE.