leki przeciwzapalne bez recepty

Artykuły dotyczące tematu leki przeciwzapalne bez recepty znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące leki przeciwzapalne bez recepty. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Czym trują się maturzyści
  Sezon maturalny w pełni. Niektórzy maturzyści mają już za sobą nawet pięć egzaminów i co najmniej tyle samo nieprzespanych nocy. Przeżyć pomagają im tzw. dopalacze: syrop na kaszel, leki na astmę podawane dożylnie czy napoje energetyzujące. Brane w hurtowych ilościach dla rozjaśnienia umysłu - czytamy w DZIENNIKU.
 • Polacy trują się, próbując leczyć ból
  Kilka tysięcy osób rocznie ląduje w szpitalach z powodu nadużywania leków przeciwbólowych. Eksperci mówią wprost: Polacy nie wiedzą, jak leczyć ból, nie wiedzą, gdzie szukać pomocy, nie ufają lekarzom i dlatego na własną rękę kupują środki dostępne bez recepty. I w ten sposób się trują.
 • Aby białe było białe nie tylko z nazwy
  Oczy są zwierciadłem duszy. Nic więc dziwnego, że chciałabyś, by twoje wejrzenie było jasne i czyste. A tu nici! Twoje białka są białe tylko z nazwy, a przekrwione oczy upstrzone siecią popękanych naczynek bardziej przywodzą na myśl czarny charakter niż spojrzenie anielicy. Jak temu zaradzić? Bardzo prostym sposobem...
 • E-apteki zaczynają wygrywać cenami
  Największe serwisy internetowe zaczęły walczyć o rynek leków. Jego wartość rośnie w tempie kilkunastu procent rocznie. Ale prawdziwy boom dopiero przed nami. W sieci leki kupuje co piąty Amerykanin i co dziesiąty mieszkaniec zachodniej Europy
 • "Polityka narkotykowa nie tylko nie daje efektów, ale przynosi dodatkowe szkody. Jedną z nich jest narkofobia utrwalona w naszej kulturze" - powiedział w Radiu TOK FM Marek Balicki, dyrektor Szpitala Wolskiego w Warszawie i były minister zdrowia. Ilość zużywanej w Polsce morfiny i innych uśmierzających ból opioidów jest nawet kilkunastokrotnie mniejsza niż w Europie Zachodniej.
 • Jacek Krajewski, lider Porozumienia Zielonogórskiego
  Zamiast dalszych negocjacji, groźby i zastraszanie lekarzy. Porozumienie Zielonogórskie twierdzi, że to Bartosz Arłukowicz zerwał negocjacje w sprawie finansowania podstawowej opieki zdrowotnej. Przedstawiciele lekarzy deklarują jednak, że chcą kontynuowania rozmów z Ministerstwem Zdrowia. Oczekują także powołania mediatora, którym - jak mówią - mogłaby zostać premier Ewa Kopacz.