objawy chorej trzustki u człowieka

Artykuły dotyczące tematu objawy chorej trzustki u człowieka znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące objawy chorej trzustki u człowieka. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


  • Szpital w Białymstoku dwukrotnie odesłał rodziców z chorym chłopcem do domu. Dziecko zmagało się z ostrą białaczką, której nie zdiagnozowało sześciu badających go lekarzy. Bolek zmarł. Sprawą zajęła się prokuratura - podaje TVN24.
  •  Wrak tupolewa w Smoleńsku
    Przed trzecią rocznicą katastrofy smoleńskiej zespół Antoniego Macierewicza ma ujawnić raport o tym, co działo się na pokładzie tupolewa. Polityk zapowiada też, że pokaże trzy nagrania rosyjskiej telewizji, które zaprzeczają "propagandzie".
  • Antoni Macierewicz
    Do ostrego starcia doszło w Radiu ZET między politykami różnych partii. Zaczęło się, gdy Jacek Protasiewicz z PO przytoczył dowcip, który usłyszał o Macierewiczu: "Przychodzi poseł o imieniu Antoni do lekarza, a lekarz mówi: No, nareszcie!".
  • "Skąd ta złość na Angelinę Jolie? Dlatego, że jest taka piękna? Czy prawicowcy nie wiedzą po prostu, co to jest ból i strach przed śmiercią?" - pyta w komentarzu w "Gazecie Wyborczej" Monika Olejnik.