przychodnie bydgoszcz

Artykuły dotyczące tematu przychodnie bydgoszcz znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące przychodnie bydgoszcz. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • 27.07.2006 KOSZALINSpecjalistyczny Zespol Gruzlicy i Chorob Pluc.N/z zabieg spirometri, ktory polega na badaniu diagnostycznym, polegajacy na okresleniu mozliwosci oddechowych oacjenta, a takze ma zastosowanie przy wystepowaniu astmy.Fot. RADEK KOLESNK/KFP
  Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc (POChP) to czwarta przyczyna zgonów w Polsce. Podobnie jak nowotwory jest groźną chorobą społeczną. WHO szacuje, że w roku 2020 POChP będzie piątą przyczyną inwalidztwa, a trzecią przyczyną zgonów na świecie. Nie czekaj, idź się zbadać!
 • Przyjaciółki powinny przypominać sobie o cytologii
  Kto z kim "to" zrobił, kiedy i dlaczego - o tym kobiety często plotkują, popijając czerwone wino z koleżankami w kawiarniach. I nie ma pewnie w tym nic złego, w końcu od tego są kobietami, by analizować związki, miłości i przyjaźnie. Ale czasami rozmowa powinna schodzić również na inny tor. Bo dlaczego by nie zapytać przyjaciółki, kiedy ostatni raz robiła cytologię? Błahe pytanie, a może uratować jej życie. A przecież żal by było nie mieć z kim plotkować na emeryturze...
 • Ustal źródło stresu
  Niedawno wróciłaś z urlopu, emanujesz pozytywną energią, jesteś radosna i opalona. Chcesz jak najdłużej cieszyć się fantastycznym wyglądem. Ponadto wielkimi krokami zbliża się sylwester - szampańska impreza, na której będziesz chciała olśniewać. Nie spoczywaj więc na laurach. Spróbuj zatrzymać dobre samopoczucie i słoneczny wygląd do karnawału.
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Beata Kempa i agent Tomek ręczą za Piotra S. "Starucha"
  Beata Kempa podpisała poręczenie osobiste za Piotra "Starucha" Staruchowicza - podaje niezalezna.pl. Za zatrzymanego kibica Legii ręczy także Tomasz Kaczmarek, czyli słynny agent Tomek.
 • Marszałek Sejmu Ewa Kopacz
  Ewa Kopacz w 2010 r. mówiła w Sejmie, że po katastrofie smoleńskiej polscy lekarze pracowali ramię w ramię z Rosjanami. Teraz doprecyzowała, o co chodziło.
 • Edward Gierek
  Edward Gierek bohaterem roku? Stworzył dobrobyt – mówią jedni. – Rodem z Tirany – ripostują inni. Jak było naprawdę? Biednie i bez szans na rozwój. Ceny rosły, płace spadały
 • Szpital
  Poseł PO Konstanty Miodowicz już w środę czuł się źle, ale dopiero teraz trafił na oddział neurochirurgii szpitala wojewódzkiego w Kielcach. Nieoficjalnie wiadomo, że jego stan jest poważny. Miał przejść skomplikowaną operację mózgu.
 • Karetka
  Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon i wypisał stosowne dokumenty. Nie minęło jednak parę minut, kiedy policjant zabezpieczający ślady usłyszał ciężki oddech. "Byliśmy przekonani, że w pomieszczeniu jest jakieś zwierzę" - mówi jeden z funkcjonariuszy.
 • Jolanta Szczypińska
  Jolanta Szczypińska z PiS rezygnuje z leczenia się na raka. Decyzję podjęła, bo, jak twierdzi, nie może korzystać z terapii, gdy inni pacjenci czekają w długich kolejkach. Przyznaje, że cała sprawa "może skończyć się różnie".
 • Eksperci ocenią pracę zespołów parlamentarnych. Zapowiedziała to marszałek Sejmu Ewa Kopacz. Spotkanie Prezydium Sejmu z ekspertami ma się odbyć w najbliższy poniedziałek.
 • Noworodek z bransoletką identyfikacyjną
  Kontrole we włocławskim szpitalu w sprawie utraty bliźniaczej ciąży przez jedną z pacjentek. Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz poinformował na twitterze, że sprawą zajmą się: konsultant krajowy ds. ginekologii, konsultant wojewódzki ds. ginekologii oraz Narodowy Fundusz Zdrowia. Kontrolę rozpoczyna też wojewoda.
 • Metro w Warszawie
  Pomysły budowania metra pojawiają się teraz w wielu polskich miastach. Czy jednak to ma sens? Zdaniem ekspertów, są znacznie lepsze i tańsze pomysły poprawy sytuacji transportu zbiorowego, niż budowa drogiej kolejki.
 • Premier Ewa Kopacz
  Jarosław Kaczyński oskarżył Ewę Kopacz, że to ona odpowiada za nieprawidłowości w "turystyce sejmowej". Premier odpiera zarzuty i przypomina, że to ona zmieniła zasady rozliczania sejmowych delegacji.