przychodnie bydgoszcz

Artykuły dotyczące tematu przychodnie bydgoszcz znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące przychodnie bydgoszcz. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • 27.07.2006 KOSZALINSpecjalistyczny Zespol Gruzlicy i Chorob Pluc.N/z zabieg spirometri, ktory polega na badaniu diagnostycznym, polegajacy na okresleniu mozliwosci oddechowych oacjenta, a takze ma zastosowanie przy wystepowaniu astmy.Fot. RADEK KOLESNK/KFP
  Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc (POChP) to czwarta przyczyna zgonów w Polsce. Podobnie jak nowotwory jest groźną chorobą społeczną. WHO szacuje, że w roku 2020 POChP będzie piątą przyczyną inwalidztwa, a trzecią przyczyną zgonów na świecie. Nie czekaj, idź się zbadać!
 • Przyjaciółki powinny przypominać sobie o cytologii
  Kto z kim "to" zrobił, kiedy i dlaczego - o tym kobiety często plotkują, popijając czerwone wino z koleżankami w kawiarniach. I nie ma pewnie w tym nic złego, w końcu od tego są kobietami, by analizować związki, miłości i przyjaźnie. Ale czasami rozmowa powinna schodzić również na inny tor. Bo dlaczego by nie zapytać przyjaciółki, kiedy ostatni raz robiła cytologię? Błahe pytanie, a może uratować jej życie. A przecież żal by było nie mieć z kim plotkować na emeryturze...
 • Ustal źródło stresu
  Niedawno wróciłaś z urlopu, emanujesz pozytywną energią, jesteś radosna i opalona. Chcesz jak najdłużej cieszyć się fantastycznym wyglądem. Ponadto wielkimi krokami zbliża się sylwester - szampańska impreza, na której będziesz chciała olśniewać. Nie spoczywaj więc na laurach. Spróbuj zatrzymać dobre samopoczucie i słoneczny wygląd do karnawału.
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Beata Kempa i agent Tomek ręczą za Piotra S. "Starucha"
  Beata Kempa podpisała poręczenie osobiste za Piotra "Starucha" Staruchowicza - podaje niezalezna.pl. Za zatrzymanego kibica Legii ręczy także Tomasz Kaczmarek, czyli słynny agent Tomek.
 • Marszałek Sejmu Ewa Kopacz
  Ewa Kopacz w 2010 r. mówiła w Sejmie, że po katastrofie smoleńskiej polscy lekarze pracowali ramię w ramię z Rosjanami. Teraz doprecyzowała, o co chodziło.
 • Edward Gierek
  Edward Gierek bohaterem roku? Stworzył dobrobyt – mówią jedni. – Rodem z Tirany – ripostują inni. Jak było naprawdę? Biednie i bez szans na rozwój. Ceny rosły, płace spadały
 • Szpital
  Poseł PO Konstanty Miodowicz już w środę czuł się źle, ale dopiero teraz trafił na oddział neurochirurgii szpitala wojewódzkiego w Kielcach. Nieoficjalnie wiadomo, że jego stan jest poważny. Miał przejść skomplikowaną operację mózgu.
 • Karetka
  Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon i wypisał stosowne dokumenty. Nie minęło jednak parę minut, kiedy policjant zabezpieczający ślady usłyszał ciężki oddech. "Byliśmy przekonani, że w pomieszczeniu jest jakieś zwierzę" - mówi jeden z funkcjonariuszy.
 • Jolanta Szczypińska
  Jolanta Szczypińska z PiS rezygnuje z leczenia się na raka. Decyzję podjęła, bo, jak twierdzi, nie może korzystać z terapii, gdy inni pacjenci czekają w długich kolejkach. Przyznaje, że cała sprawa "może skończyć się różnie".
 • Eksperci ocenią pracę zespołów parlamentarnych. Zapowiedziała to marszałek Sejmu Ewa Kopacz. Spotkanie Prezydium Sejmu z ekspertami ma się odbyć w najbliższy poniedziałek.
 • Metro w Warszawie
  Pomysły budowania metra pojawiają się teraz w wielu polskich miastach. Czy jednak to ma sens? Zdaniem ekspertów, są znacznie lepsze i tańsze pomysły poprawy sytuacji transportu zbiorowego, niż budowa drogiej kolejki.
 • Premier Ewa Kopacz
  Jarosław Kaczyński oskarżył Ewę Kopacz, że to ona odpowiada za nieprawidłowości w "turystyce sejmowej". Premier odpiera zarzuty i przypomina, że to ona zmieniła zasady rozliczania sejmowych delegacji.
 • Katarzyna Kopacz
  Córka premier Ewy Kopacz boi się zwycięstwa PiS. Nie chce powrotu "nagonki na lekarzy" czy zakazu in vitro. Dlatego też zapowiada, że jeśli partia jej matki przegra wybory, to prawdopodobnie wyjedzie z kraju.