silne leki nasenne

Artykuły dotyczące tematu silne leki nasenne znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące silne leki nasenne. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Minolta DSC
  Miód nie tylko poprawia smak herbaty, ciast czy mięsa. Jest też doskonałym naturalnym lekiem. Warto więc przywieźć zapas z napotkanych w czasie letnich wojaży pasiek.
 • Najgorzej w Europie leczymy przewlekły ból
  Blisko jedna trzecia Polaków cierpi na przewlekły ból, a u większości z nich leczenie nie przynosi żadnego efektu. U niemal jednej czwartej pacjentów ból jest czasami tak silny, że chcieliby umrzeć - wynika z najnowszego badania PainSTORY.
 • Jeśli po zażyciu leku zmniejszającego sprawność kierowania samochodem spowodujesz wypadek, to odpowiadasz tak samo, jak kierowca znajdujący się pod wpływem alkoholu!
 • Żywność czy suplementy?
  W aptekach obok leków widnieją tzw. suplementy diety. Na sklepowych półkach coraz więcej działających leczniczo produktów. Gdzie leży granica między zwykłą żywnością a lekiem? Coraz częściej z jej określeniem mają nawet specjaliści.
 • Skandal po programie Polsatu. "Niech jury przeprosi uczestnika!"
  "Bogoojczyźniany" repertuar, "takie patriotyzmy" to "coś okropnego" - usłyszał od jury o swym wykonaniu 17-letni uczestnik muzycznego show Polsatu "Tylko muzyka. Must be the music". Wczoraj do stacji wpłynęła podpisana przez ponad trzy tysiące osób petycja z żądaniem przeprosin dla Piotra Wolwowicza.
 • Katarzyna W., matka Madzi z Sosnowca
  Katowicka straż miejska uratowała życie Katarzynie W., matce Madzi z Sosnowca. Kobieta nałykała się tabletek i ukryła w katowickim parku. Pomoc wezwała jej matka.
 • Tysiące róż koło grobu złożyli fani w trzecią rocznicę śmierci Michaela Jacksona
  Od śmierci króla popu minęły trzy lata. Fani Michaela Jacksona złożyli w poniedziałek tysiące róż niedaleko jego grobu na cmentarzu położonym na przedmieściach Los Angeles.
 • "Najbardziej drastyczne zdjęcia pojawiły się w materiale"
  Leszek Miller twierdzi, że najbardziej drastycznych zdjęć z Charkowa nie pokazaliśmy. Uprzejmie proszę Leszka Millera o wskazanie, których to drastycznych zdjęć nie pokazaliśmy - pisze w natemat.pl Tomasz Lis.
 • Katarzyna Kolenda-Zaleska
  Dziennikarka i publicystka ostro atakuje Antoniego Macierewicza na łamach "Gazety Wyborczej". "Jeśli Antoniemu Macierewiczowi ujdzie na sucho wypowiedź o tym, że być może trzech pasażerów prezydenckiego tupolewa ocalało z katastrofy smoleńskiej, to będzie to dowód na to, że polska polityka sięgnęła dna degeneracji" - grzmi Katarzyna Kolenda-Zaleska.
 • Aleksander Kwaśniewski
  Wraca sprawa nogi byłego prezydenta. Aleksander Kwaśniewski, który z picia alkoholu w Charkowie tłumaczył się problemami z golenią, teraz ma z nią poważne problemy.
 • Kobieta przy komputerze
  Umiejętność koncentracji ułatwia naukę, pracę i pomaga w codziennym życiu. Obecnie, przy coraz szybszym tempie życia, nasz umysł musi skupiać uwagę na kilku rzeczach jednocześnie. Zaburzenia koncentracji dotykają coraz więcej osób. W jaki sposób sobie z nimi radzić?
 • Anestezjolog dr n. med. Marcin Rawicz
  "Gdybym ja chciał leczyć dzieci takimi metodami, jakich mnie uczono 40 lat temu, to wylądowałbym w więzieniu" - mówi Marcin Rawicz, jeden z najbardziej doświadczonych polskich anestezjologów dziecięcych, zastępca dyrektora ds. lecznictwa w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci.