szpital barska

Artykuły dotyczące tematu szpital barska znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące szpital barska. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Na Puławskiej balkon spadł na kobietę
  Tylko cud sprawił, że spadający balkon nie zmiażdżył maleńkiego dziecka. Tuż przed wypadkiem przechodząca pod balkonem kobieta oddała maleństwo swemu mężowi. Wtedy runął na nią potężny kawał betonu. Kobieta "w stanie poważnym" trafiła do szpitala.
 • Kaczyński pyta: Co Komorowski wiedział o lataniu prezydenta
  "Wypowiedź Bronisława Komorowskiego, że może prezydent gdzieś poleci i będzie po wszystkim, powinna być przedmiotem śledztwa" -  stwierdził Jarosław Kaczyński, który na konferencji prasowej długo tłumaczył m.in. dlaczego nie było go na zaprzysiężeniu nowej głowy państwa. Dodał też, że nigdy nie zapowiadał, że nie będzie mówił o katastrofie.
 • Zbigniew Ziobro chce dymisji prokuratora Edwarda Zalewskiego
  Zbigniew Ziobro nie kryje oburzenia postawą Krajowej Rady Prokuratury, która odmawia Bogdanowi Święczkowskiemu i Dariuszowi Barskiemu, prokuratorom na emeryturze, prawa zasiadania w ławach sejmowych. Zdaniem byłego ministra sprawiedliwości, szef Rady Edward Zalewski, powinien podać się do dymisji - podaje polskieradio.pl.
 • Policjanci
  Poszukiwania trwały całą noc. W akcji wzięli udział policjanci z psami, nad okolicą krążył helikopter z kamerą termowizyjną. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Trzyletnią dziewczynkę odnaleziono w lesie.
 • Kamera telewizyjna
  Niezwykle ostra piosenka Kabaretu pod Wyrwigroszem kpi z teorii spiskowych, zamachu, trotylu i prób wyjaśnienia przez Antoniego Macierewicza tego, co stało się w Smoleńsku.
 • Nie tylko pomniki i tablice pamiątkowe - Warszawa nosi na sobie ślady Powstania Warszawskiego, które nie są widocznie gołym okiem. Miejsca, którymi codziennie przechodzą tysiące ludzi, pamiętają dramatyczne wydarzenia, niezwykłe bohaterstwo i tragedię porażki. Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na cykl niezwykłych spacerów po Warszawie.
 • Jerzy Owsiak
  Bloger, który od lat krytykuje Jurka Owsiaka udzielił wywiadu "Super Expressowi". "Byłem ofiarą Jerzego Owsiaka" - mówi Piotr Wielgucki vel Matka Kurka i wylicza, ile jego zdaniem szef WOŚP wraz z żoną zarobili na fundacji.