szpital w starachowicach

Artykuły dotyczące tematu szpital w starachowicach znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące szpital w starachowicach. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Jadwiga Kaczyńska ujawnia, kiedy dowiedziała się o śmierci syna
  Matka braci Kaczyńskich o śmierci syna dowiedziała się dopiero w maju. "Od 18 marca leżałam nieprzytomna w szpitalu i dopiero w maju odzyskałam przytomność. Jarek powiedział mi o wszystkim w końcu maja. Ale ja nie w pełni wówczas to zrozumiałam" - mówi w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" Jadwiga Kaczyńska.
 • Jadwiga Kaczyńska
  Matka szefa Prawa i Sprawiedliwości ponownie trafiła do szpitala. Czy Jarosław Kaczyński odwoła w związku z tym swój udział w poniedziałkowych uroczystościach w Krakowie?
 • Jadwiga Kaczyńska i Jarosław Kaczyński
  Pełen emocji wywiad, pierwszy od katastrofy smoleńskiej. Jadwiga Kaczyńska wspomina w nim zmarłego Lecha, jego żonę Marię i opowiada, jak tragedia odcisnęła się na Jarosławie.
 • Lech Wałęsa na kongresie gospodarczym
  Lech Wałęsa wpadł na chwilę do Warszawy. Spotkał się nie tylko z chorym Mieczysławem Wachowskim, ale także przyjechał do domu generała Jaruzelskiego.
 • Jarosław Kaczyński
  Prezes PiS udzielił wywiadu "Gazecie Polskiej", w którym m.in. mówi o tym, co robił 13 grudnia 1981 roku. "Ja akurat w tym czasie byłem pod Hutą Warszawa. Sądzę, że to wymagało tego samego poziomu odwagi" - powiedział Jarosław Kaczyński odnosząc się do słów Donalda Tuska, który tego dnia był przed Stocznią Gdańską i nie widział tam tych, "którzy teraz chcą maszerować".
 • Banknoty i monety
  Nikt z nas nie chciałby mieszkać w Szydłowcu. Bo jeśli wierzyć statystykom, bezrobocie w tym powiecie sięga 38 proc. Ale na jedną głowę przypadają dwa samochody
 • Radosław Sikorski
  Szef polskiej dyplomacji ostro ocenił to, co robi PiS w sprawie katastrofy smoleńskiej. Jego zdaniem politycy tej partii, choć sami nie wierzą w "fantasmagorie", to wprowadzają Polaków w błąd "bredniami".
 • Czar Tuska osłabł na tyle, że jako szefa rządu widzi go tylko 17 proc. Polaków -  podaje "Newsweek". Z sondażu SMG/KRC MillwardBrown wynika, że aż 16 proc. na stanowisku premiera widziałoby Jarosława Kaczyńskiego - to tylko 1 punkt procentowy mniej niż Tuska. Aż 58 proc. uważa Tuska za przywódcę wypalonego.
 • Ponowny wniosek o wotum nieufności dla rządu ośmieszy PiS - uważa Leszek Miller. W ten sposób lider SLD skomentował wypowiedź szefa klubu PiS Mariusza Błaszczaka, który dziś na antenie radiowej Jedynki nie wykluczył ponownego złożenia wniosku o konstruktywne wotum nieufności dla rządu.
 • Rocznica Powstania Warszawskiego
  Na stołecznych Powązkach kwiaty złożyli politycy, w tym m.in. Władysław Bartoszewski, Donald Tusk i Jarosław Kaczyński. Kiedy hołd poległym oddawali były powstaniec i więzień Auschwitz oraz premier, dało się słyszeć buczenie.
 • Władysław Bartoszewski
  Władysław Bartoszewski od kilku dni dążył do zakłócenia obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Jacek Sasin, polityk PiS wkłada kij w mrowisko.
 • Billboardy, plakaty, spotkania z wyborcami. Prawo i Sprawiedliwość rozpoczyna intensywną kampanię przed referendum w sprawie odwołania prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz. W jednej z dzielnic prawobrzeżnej części miasta odbyła się specjalna konwencja PiS "W jak Warszawa".
 • Lech Wałęsa
  Lech Wałęsa wystosował specjalny apel do polskich polityków. Radzi im, by "ciekawe rzeczy mówili w biurach", bo łatwiej zapewnić wtedy bezpieczeństwo rozmów.
 • Cmentarz
  W Polsce nie ma prawa do aborcji - uważa Episkopat. Przepisy jedynie pozwalają na to, by w pewnych okolicznościach lekarza nie można było ukarać za przerwanie ciąży. Hierarchowie uważają też, że krytyka lekarzy, którzy odmówia przeprowadzenia tego zabiegu to dyskryminacja.
 • Papież Franciszek
  Około 130 włoskich policjantów - nie licząc watykańskiej żandarmerii - zapewnia bezpieczeństwo na Placu św. Piotra i w jego najbliższych okolicach. Dowiedziała się o tym włoska agencja ANSA, zapowiadając wzmocnienie środków bezpieczeństwa podczas niedzielnych i środowych spotkań Franciszka z pielgrzymami.