szpital wojewódzki elbląg

Artykuły dotyczące tematu szpital wojewódzki elbląg znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące szpital wojewódzki elbląg. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • "Dubieniecki nie ma nic wspólnego z PiS"
  Posłanka PiS Beata Kempa uważa, że opisanie przez media sprawy ułaskawienia Adama S., wspólnika Marcina Dubienieckiego, jest niczym innym jak atakiem na pamięć o Lechu Kaczyńskim. Posłanka postuluje, żeby na światło dzienne wyciągnąć wszystkie ułaskawienia, które do tej pory miały miejsce.
 • Minister Michał Boni
  Resort Michała Boniego przygotował listę samorządów, którym grozi bankructwo. Wynika z niej, że kilkadziesiąt gmin będzie musiało szybko naprawiać finanse.
 • Prawo i Sprawiedliwość wygrywa w Elblągu, ale bez większości w Radzie Miasta. Kandydat PiS na prezydenta zmierzy się z kandydatką PO w drugiej turze. SLD triumfuje nad Ruchem Palikota.
 • Starówka w Elblągu
  Do sieci trafiły nagrania, na których kandydat PiS na prezydenta Elbląga mówi, że celem refrendum było "wyp... Nowaczyka". Sam Jerzy Wilk słów się nie wypiera, twierdzi jednak, że to co trafiło do sieci zostało zmanipulowane i pocięte.
 • Język, którym posługiwał się Jerzy Wilk był "twardy", jednak można go wytłumaczyć "zdenerwowaniem" mieszkańców. Tak prezes partii Jarosław Kaczyński komentuje sprawę pojawienia się w internecie nagrań, w których kandydat PiS na prezydenta Elbląga używa wulgaryzmów i sugeruje obecność nieformalnego porozumienia PiS-u z Ruchem Palikota.
 • Prawo i Sprawiedliwość triumfuje w bastionie Platformy Obywatelskiej - nowym prezydentem Elbląga został Jerzy Wilk. W drugiej turze głosowania pokonał Elżbietę Gelert z PO. Zdecydowały głosy ponad tysiąca osób.
 • Na PiS zagłosowałoby 32 proc. Polaków, gdyby wybory odbywały się pod koniec lipca. Jak wynika także z sondażu Homo Homini, PO mogłaby liczyć z kolei na 26-proc. poparcie.
 • Trzeba mieć chorą wyobraźnię, żeby wymyślać takie scenariusze. Tak premier Donald Tusk skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział, że zorganizowanie szczytu klimatycznego ONZ w Warszawie w Święto Niepodległości 11 listopada to prowokacja.
 • Jarosław Kaczyński
  Ludzie są zmęczeni Donaldem Tuskiem, rosną więc szanse Jarosława Kaczyńskiego na przejęcie władzy - ocenia amerykański "New York Times". Zdaniem gazety, możliwe zmiany w polskiej polityce wywołują dreszcze w całej Europie.
 • Zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości na Podkarpaciu. Wybory uzupełniające do Senatu wygrał kandydat tej partii Zdzisław Pupa, zdobywając blisko 61 procent głosów. Na drugim miejscu znalazł się wspólny kandydat PO i PSL Mariusz Kawa, na którego głos oddało 21 procent wyborców.
 • Premier obiecywał nowoczesne komendy. Na modernizację policji miało pójść aż miliard złotych. Miało być cudownie, wyszło jak zwykle - skończyło się na nowym logo, a policjanci jak pracowali w obskurnych budynkach, tak pracują.
 • Bartłomiej Sienkiewicz
  Szef MSW był w TOK FM pytany o awanturę między posłem Przemysława Wiplerem a policjantami.  "Sprawa jest tak ewidentna, że nawet nie chce mi się jej komentować" - powiedział Bartłomiej Sienkiewicz.
 • Jarosław Kaczyński
  Tak ostrych słów prezydenckiej urzędniczki o Jarosławie Kaczyńskim dawno nie było. Jej zdaniem prezes PiS wykazuje polityczną schizofrenię. dostało się też mu za słowa o fałszowaniu wyborów.