tabletki na cholesterol

Artykuły dotyczące tematu tabletki na cholesterol znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące tabletki na cholesterol. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Janusz Palikot upublicznił wyniki swych badań lekarskich
  Ma zdecydowanie za wysoki poziom cholesterolu, ale - jak na mężczyznę - za mało testosteronu. Kontrowersyjny poseł PO Janusz Palikot, który upublicznił wyniki swoich badań, jest zdrowy. Musi jedynie przejść na lekkostrawną dietę i łykać odpowiednie tabletki.
 • Tajemnica młodości Azjatek
  Jak wielki wpływ na zdrowie i wygląd kobiety ma dieta, przekonasz się, przyglądając się, co jedzą mieszkanki Azji. Amerykanki i Europejki mogą im pozazdrościć nie tylko pięknej cery i szczupłej sylwetki, ale i tego, jak przechodzą trudny okres menopauzy.
 • Jak dbać o siebie w wieku 20, 30, 40 lat?
  Jesteś kobietą, więc masz szansę żyć dłużej niż mężczyźni. Jednak musisz o siebie dbać: wsłuchuj się we własny organizm, rozpoznawaj wysyłane przez niego sygnały i regularnie się badaj. A jak dbać o siebie i o jakich badaniach pamiętać, mając lat 20, 30 i 40? Oto nasz poradnik.
 • Zgub fałdki na brzuchu w 14 dni
  W święta trudno odmówić sobie pysznego jedzenia. I bardzo dobrze. Tylko co zrobić z fałdkami tłuszczu w tali, wystającym brzuszkiem i ociężałością? Nie pozostaje nam nic innego, jak szybko się ich pozbyć. Zobacz, co jeść i ćwiczyć, by odzyskać formę w 2 tygodnie.
 • Chory wie lepiej, czyli jak zjeść czopek
  Blisko połowa chorych w Polsce nie stosuje się do zaleceń lekarzy - wynika z badań naukowców z Łodzi. Pacjenci odstawiają leki, gdy idą na alkoholową imprezę, tabletki dawkują według własnego widzimisię albo nie wiedzą, jak je stosować. Potrafią nawet zjeść czopek - wyliczają lekarze.
 • Moda na opaleniznę nie przemija. Jeżeli Ty też się jej nie oparłaś, przynajmniej staraj się rozsądnie korzystać ze słońca, bo jego nadmiar szkodzi.
 • Koniec dopalaczy.com
  Jedna z największych sieci dystrybucji dopalaczy w Polsce kończy działalność. Na stronie internetowej dopalaczy.com zawisło oświadczenie o zamknięciu sieci "w związku z spektakularną akcją Funkcjonariuszy i Urzędników w Polsce". A na koniec dopisek: "P.S. Do zobaczenia ;)".
 • Żywność czy suplementy?
  W aptekach obok leków widnieją tzw. suplementy diety. Na sklepowych półkach coraz więcej działających leczniczo produktów. Gdzie leży granica między zwykłą żywnością a lekiem? Coraz częściej z jej określeniem mają nawet specjaliści.
 • Kobieta przygotowująca posiłek
  Zwykle na początek roku przesuwamy realizację naszych postanowień. Każdego roku wydaje nam się takie naturalne to, że wraz ze zmianą cyfry na tarczy zegara wstępują w nas nowe siły, dzięki którym zakładamy, że tym razem uda nam się osiągnąć to, co sobie zamierzyliśmy. Ile razy jednak naprawdę nam się to udało? Czy to kwestia chęci, motywacji czy też silnej woli? Jak sprawić, by realizacja postanowienia noworocznego związanego ze zmianą swojego wyglądu nie zakończyła się wraz z końcem stycznia? Warto dobrze się przygotować, i wiedzieć co może nam pomóc, a co przeszkodzić w osiągnięciu naszego celu, a za rok ten cel zniknie z naszej tablicy postanowień, bo zajmie zaszczytne miejsce na liście sukcesów.
 • Kobieta na dieciea
  Najważniejsze w walce z cellulitem jest wprowadzenie do jadłospisu produktów bogatych w witaminę C, która oczyszcza i odwadnia organizm oraz błonnik.
 • Adam Hofman
  Głosowanie wotum zaufania dla rządu Donalda Tuska i wyjście posłów Prawa i Sprawiedliwości z sali było tematem dyskusji w "7 Dniu Tygodnia" Radia ZET. W trakcie rozmowy doszło do ostrego starcia między Adamem Hofmanem a prowadzącą.
 • Janusz Korwin-Mikke
  "Państwo polskie nie powinno się mieszać w awanturę na Ukrainie, ponieważ nie ma powodu" - uważa Janusz Korwin-Mikke. Jego zdaniem "Putin robi (dla Polski - przypis red.) znakomitą robotę, bo w wyniku jego działań Ukraińcy znienawidzili Rosję".
 • Zioła i przyprawy
  Z dobrodziejstw natury warto korzystać nie tylko ze względu na ich wyjątkowy smak. Aromatyczne zioła i przyprawy, które wykorzystujemy do urozmaicenia potraw, mają wiele właściwości prozdrowotnych. To prawdziwi sprzymierzeńcy dobrego samopoczucia i pięknego wyglądu. Eksperci marki Appetita zdradzają ich sekrety.