tabletki na uspokojenie bez recepty

Artykuły dotyczące tematu tabletki na uspokojenie bez recepty znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące tabletki na uspokojenie bez recepty. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Daniel Olbrychski
  Znany aktor zdradza skąd zna różne historie z dzieciństwa braci Kaczyńskich. Wymienia też nazwisko polityka PiS, któremu chciałby "publicznie dać po mordzie".
 • Stefan Niesiołowski z PO
  Stefan Niesiołowski oskarża Ewę Stankiewicz, że sfałszowała relację z tego, co działo się pod Sejmem. Uważa, że film jest zmanipulowany. Przyznaje też, że przeprosi za słowo "won". Stawia jednak dość trudny warunek
 • Jadwiga Staniszkis na wykładzie w Gdańsku
  Jadwiga Staniszkis nie ma złudzeń: Tusk nie ma strategii rozwoju Polski, a tylko trwa przy władzy. Z kolei opozycja nie ma żadnego pomysłu, by przejąć kontrolę nad Polską. Jej zdaniem to oznacza, że za sto lat nie będzie Polski.
 • Katarzyna Kolenda-Zaleska
  Dziennikarka i publicystka ostro atakuje Antoniego Macierewicza na łamach "Gazety Wyborczej". "Jeśli Antoniemu Macierewiczowi ujdzie na sucho wypowiedź o tym, że być może trzech pasażerów prezydenckiego tupolewa ocalało z katastrofy smoleńskiej, to będzie to dowód na to, że polska polityka sięgnęła dna degeneracji" - grzmi Katarzyna Kolenda-Zaleska.
 • Donald Tusk i Jarosław Kaczyński w Sejmie
  PiS coraz mocniej odskakuje Platformie Obywatelskiej w sondażach wyborczych. Potwierdza to najnowsze badanie wykonane przez TNS Polska dla programu "Forum" w TVP Info.
 • "Newsweek" opisuje spotkanie z 2 sierpnia w ogrodzie hotelu Belweder nieopodal Kancelarii Premiera. Z premierem spotkali się wtedy przedstawiciele trzech regionów PO: kujawsko-pomorskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Premier chyba nie spodziewał się, że spotkanie było nagrywane.
 • "To jest ta sama mimika, ta sama gestykulacja, ten sam ton głosu" - tak wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego ocenia Andrzej Rozenek i porównuje prezesa PiS do... Adolfa Hitlera.
 • Lech Wałęsa
  Lech Wałęsa ostro krytykuje polską politykę. Były prezydent ma jednak receptę na naprawienie sytuacji - chce znieść próg wyborczy, czy wprowadzić zasadę, że głosowanie nie jest ważne, jeśli frekwencja nie przekroczy 50 proc.
 • Jarosław Gowin
  Jarosław Gowin nie należy do polityków, którym łatwo puszczają nerwy. Jednak rozmowa w Radiu ZET z Moniką Olejnik nieco wytrąciła go z równowagi.