tabletki po stosunku bez recepty

Artykuły dotyczące tematu tabletki po stosunku bez recepty znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące tabletki po stosunku bez recepty. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Daniel Olbrychski
  Znany aktor zdradza skąd zna różne historie z dzieciństwa braci Kaczyńskich. Wymienia też nazwisko polityka PiS, któremu chciałby "publicznie dać po mordzie".
 • Starsi ludzie chodzą do lekarza dla rozrywki? Tak twierdzi posłanka
  Kontrowersyjne opinie wygłosiła posłanka PO Joanna Mucha. Nie widzi sensu w robieniu operacji biodra u 85-latka i  uważa, że starsi ludzie są "przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki".
 • Janusz Wojciechowski, europoseł PiS
  Afera Amber Gold przypomina sytuację polityczną w naszym kraju - uważa europoseł PiS, Janusz Wojciechowski. Jego zdaniem to, co dzieje się wokół parabanku, to kopia zachowania Platformy Obywatelskiej, która liczy na tę samą podatność obywateli na "bajer".
 • Bronisław Wildstein
  Nowa telewizja, tworzona przez środowiska prawicowe ma ruszyć wiosną, ale już jej władze proszą o pieniądze na budowanie stacji. Chcą, by kupować akcje po 500 złotych za sztukę.
 • Grzegorz Schetyna wyrasta na poważnego rywala, Donald Tusk musi liczyć się z tym, że straci przez niego władzę w PO, a może i stanowisko premiera. Co zrobi szef rządu? Scenariusz ponoć już jest...
 • Sejm
  Afera taśmowa nie wywróciła polskiej sceny politycznej. PO, choć traci, to wciąż jest na prowadzeniu. Rośnie za to poparcie dla Nowej Prawicy i SLD.
 • szpital pacjent chory
  Rząd obiecał ozusowanie śmieciówek, tak by wszyscy pracujący mieli dostęp do służby zdrowia. Nadal istnieje jednak grupa, która jest pozbawiona bezpłatnego leczenia
 • Małgorzata Terlikowska
  Małgorzata Terlikowska zabrała głos w sprawie postanowień Komisji Europejskiej, wprowadzających sprzedaż tabletki antykoncepcyjnej "dzień po" bez recepty. Zdaniem żony katolickiego publicysty, takie regulacje to najkrótsza droga do islamizacji Europu i kalifatu.
 • Pigułka "dzień po"
  Eksperci Episkopatu uważają, że stosowanie pigułki "dzień po", może naruszać prawo. Ostrzegają też, że każdy, kto ten środek zażyje popełnia grzech ciężki.
 • Arcybiskup Henryk Hoser
  Stosowanie pigułki "dzień po" jest grzechem ciężkim - mówi arcybiskup Henryk Hoser. Przewodniczący Zespołu Ekspertów do spraw Bioetycznych Konferencji Episkopatu Polski rozmawiał na ten temat z "Naszym Dziennikiem".
 • Kobieta trzymająca pigułki antykoncepcyjne
  Niedawna dyskusja o antykoncepcji awaryjnej, która obecnie jest dostępna na receptę i bez recepty powinna przypominać, że jest to sposób antykoncepcji, którego nie powinno się stosować stale. Zaleca się go jedynie w sytuacjach, kiedy odbył się stosunek bez zabezpieczenia, popełnimy błąd lub zawiedzie nas stosowana metoda antykoncepcji. Debata wokół pigułki „po” jest dobrym momentem, aby podkreślić, że do stosowania antykoncepcji postkoitalnej nie musi dojść, jeśli przyjmowana jest prewencyjnie skuteczna i dobrze dobrana antykoncepcja hormonalna.
 • Kardynał Stanisłalw Dziwisz
  Kardynał Stanisław Dziwisz ostro zaatakował zmiany w Polsce. Jego zdaniem, ustawa o in vitro jest "liberalna i niegodna". Z kolei konwencja przeciw przemocy doprowadzi, jak mówił do zniszczenia "małżeństwa i tradycji".