w czym jest najwięcej cynku

Artykuły dotyczące tematu w czym jest najwięcej cynku znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące w czym jest najwięcej cynku. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Czekoladowe smakołyki
  Nie słuchaj, co mówią o niej jej przeciwnicy! Czekolada ma wiele zalet. Nie tylko dlatego, że rozkosznie rozpływa się w ustach. Biorąc pod uwagę składniki odżywcze, jest wprost super zdrowym jedzeniem! I umie przyczynić się do upiększenia ciała.
 • Slawomir Nowak
  Jeden z internautów zapytał Sławomira Nowaka na Facebooku, jak skomentowałby akcję ABW przeciwko właścicielowi witryny Antykomor.pl. I dostał zaskakującą odpowiedź...
 • Paweł Kukiz
  "Okazuje się, że Polskę można podpalić, a winny się nie znajdzie. Jakie to polskie. Jeśli nie ma winnych za katastrofę CASY, czy Tu-154M, to tym bardziej nie będzie winy i kary za dopuszczenie do marszów i niewystarczające zabezpieczenie ulic Warszawy" - mówi Paweł Kukiz w rozmowie z portalem Onet.pl.
 • Oto największy problem wydłużenia wieku emerytalnego
  W 2017 r. na rynku pracy będzie 0,5 mln osób, którym wydłużono wiek emerytalny o rok. Czy będą pracować? Firmy szukają pracowników w wieku 40 – 47 lat. Aplikacji osób po 50. roku życia nie chcą nawet przyjmować
 • Oświadczenie naczelnego "Rzeczpospolitej"
  Czy po artykule "Rzeczpospolitej" o trotylu wykrytym na szczątkach Tupolewa, dojdzie do zmian w kierownictwie "Rzeczpospolitej"? Redaktor naczelny oddał się do dyspozycji rady nadzorczej i poszedł na urlop. Kierownictwo redakcji przejął jego zastępca.
 • Gen. Wojciech Jaruzelski
  Generał Wojciech Jaruzelski rocznicę wprowadzenia stanu wojennego miał spędzić w domu. Ale dziś przed wieczorem karetka pogotowia odwiozła go do szpitala. Jego żona twierdzi, że stan byłego sekretarza PZPR jest poważny.
 • Wegetarianie w szkole wreszcie się najedzą
  Kotlet sojowy i tofu w szkolnej stołówce? Koniec ze schabowymi? Tak, to możliwe. Instytut Żywności i Żywienia przygotowuje zalecenia dotyczące wegetariańskiej diety dla szkół i przedszkoli.
 • Wojciech Fibak i jego żona Olga już za klika dni stawią się na swojej pierwszej rozprawie rozwodowej. Pomimo rozpadu związku, partnerka byłego tenisisty, wspiera go w obliczu obyczajowego skandalu, którego bohaterem stał się w ostatnich dniach.
 • Wołowina z orzechami nerkowca i chilli
  Gotowanie – damskie zajęcie? Sądząc po popularnych od kilku lat programach kulinarnych, można domniemywać, że raczej nie. Coraz więcej mężczyzn przyznaje, że lubi realizować się kulinarnie. Gotowanie to wręcz ich pasja, a kuchnia to miejsce, w którym można odreagować codzienny stres. Jeśli jednak Twój partner nie jest fanem "kuchennych działań", a Ty chciałabyś, aby się w nie włączył, zaproponuj mu udział w przygotowaniu "męskiego dnia", które pozwoli mu uwierzyć w siebie i, być może, odkryć kulinarną pasję. Oto przepis na nie.
 • Jeśli ktoś sądził, że po przegranej walce o odwołanie prezydent Warszawy Jarosław Kaczyński przycichł i usunął się w polityczny cień, to raczej się mylił. Prezes PiS w rozmowie z Joanną Lichocką i Tomaszem Sakiewiczem pokazuje, że wciąż jest w grze. Ostro recenzuje Platformę Obywatelską. Zarzuca jej między innymi, że wchodzi w buty lewicy. Ocenia również szanse na powstanie wspólnego rządu PO i SLD.
 • Wypadanie włosów
  Łysienie plackowate to problem, który dotyka coraz więcej osób, przede wszystkim ludzi młodych między 20 a 40 rokiem życia. W wielu przypadkach przyczyną problemu są schorzenia układu immunologicznego. Pomocna może okazać się tutaj zmiana diety.
 • Stuzłotówki
  Co rok przestępcy podatkowi okradają państwo na kilkadziesiąt miliardów złotych. Gdyby odebrać im te pieniądze, zniknąłby problem deficytu budżetowego.
 • Metoda wyłudzania pieniędzy od seniorów na tzw. wnuczka powoli staje się passe. Nic dziwnego, w samej stolicy jest znana już od ponad 10 lat. Nie oznacza to jednak, że przestępcy rezygnują z łatwego zarobku. Wypracowali nową metodę, która również opiera się na łatwowierności seniorów - to moda na tzw. policjanta.
 • Andrzej Duda
  Andrzej Duda z rodziną urlop spędził w Toskanii, w kompleksie należącym do polskiego biznesmena Marka Kobiałki, m.in. głównego akcjonariusza firmy Infovide-Matrix - podał Puls Biznesu. Nazwa tej firmy pojawia się w jednym z wątków tzw. infoafery, o czym Dziennik Gazeta Prawna pisał w 2014 roku.