znany lekarz wrocław

Artykuły dotyczące tematu znany lekarz wrocław znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące znany lekarz wrocław. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • 11.01.2007 WARSZAWASENAT GLOSOWANIE NAD BUDZETEM SENATOROWIE PRZEGLOSOWALI POPRAWKI DLA BUDZETU ZAPEWNIAJACE 500 MLN NA PODWYZKI DLA NAUCZYCIELIFOT.JACEK MARCZEWSKI
  Przedstawiciele tylko dwóch partii zasiądą w Senacie. 60 mandatów zdobyła Platforma Obywatelska, a 39 - Prawo i Sprawiedliwość. Rodzynkiem będzie w tym gronie niezależny, choć popierany przez Lewicę i Demokratów, Włodzimierz Cimoszewicz. W dzienniku.pl lista wszystkich stu nowych senatorów.
 • Zaremba: Schetyna - dobry sługa swego pana
  To Jan Rokita powiedział, że polityk nie dojrzeje ostatecznie, dopóki nie przeżyje choć jednej poważnej klęski. W którym momencie dojrzał, jeśli dojrzał, Grzegorz Schetyna? - zastanawia się publicysta DZIENNIKA Piotr Zaremba.
 • Ranny w śmigłowcu lekarz bohaterem ratowników
  Doktor Andrzej Nabzdyk, który przeżył katastrofę śmigłowca jest legendą wśród ratowników. W rozmowie z DZIENNIKIEM podkreślają oni profesjonalizm i wysokie umiejętności doktora. "Andrzej to siła spokoju. Nigdy, powtarzam nigdy, nawet w najbardziej stresującej sytuacji nie słyszałem podniesionego głosu. Zawsze opanowany i konkretny" - mówią o nim przyjaciele.
 • Znany polski aktor Mariusz Kiljan w śpiączce
  Dramatyczne doniesienia płyną z wrocławskiego szpitala zakaźnego. Na intensywnej terapii leży tam aktor Mariusz Kiljan. Lekarze utrzymują go w śpiączce farmakologicznej. Podejrzewają, że artysta znany z wielu filmów, seriali oraz sztuk teatralnych zapadł na grypę A/H1N1.
 • Zarobki lekarzy rosną, ale ci i tak narzekają
  Pensje lekarzy pną się w górę - wynika z najnowszych danych resortu zdrowia. Najwięcej zyskują ci, którzy pracują na kontraktach. Ale mimo poprawiającej się sytuacji medycy i tak domagają się podniesienia płacy minimalnej.
 • Daniel Olbrychski
  Znany aktor zdradza skąd zna różne historie z dzieciństwa braci Kaczyńskich. Wymienia też nazwisko polityka PiS, któremu chciałby "publicznie dać po mordzie".
 • W otoczeniu Kaczyńskiego dziala kret?
  Współpracująca z PiS dr Barbara Fedyszak-Radziejowska uważa, że otoczeniu prezesa Jarosława Kaczyńskiego działa kret, przez którego partia nie może wygrać wyborów. O kogo chodzi?
 • Marszałek Sejmu Ewa Kopacz
  Ewa Kopacz w 2010 r. mówiła w Sejmie, że po katastrofie smoleńskiej polscy lekarze pracowali ramię w ramię z Rosjanami. Teraz doprecyzowała, o co chodziło.
 • Bronisław Komorowski
  "Polską rządzą dwa ruskie cwele: Tusk i Komorowski" - pod takim tytułem w serwisie kontrowersje.net, bloger o pseudonimie MatkaKurka, opublikował artykuł. Blogerem jest 42-letni Piotr W., mieszkaniec wsi pod Chojnowem - donosi "Gazeta Wrocławska". Do legnickiego Sądu Okręgowego wpłynął akt oskarżenia przeciwko niemu.
 • "Syn nauczył mnie jak ważne jest być sobą. Władysław ojciec geja"
  "Rodzice, odważcie się mówić" to nowa akcja Kampanii Przeciw Homofobii. Tym razem bohaterami są rodzice osób homoseksualnych i biseksualnych. Jedną z jej twarzy jest aktor, Władysław Kowalski wraz ze swoim synem, Kubą.
 • Donald Tusk najwyraźniej ma już dość oskarżeń obarczających go winą za przyjęcie niekorzystnego dla Polski pakietu klimatycznego. "Jarosław Kaczyński kłamie, nie pierwszy raz" - oświadczył oburzony premier.
 • Prof. Zygmunt Bauman na debacie we Wrocławiu
  Zatrzymania przed debatą kończącą festiwal teatralny Dialog we Wroclawiu. Policja zatrzymała dwadzieścia dwie osoby, w tym kobietę w ciąży, pod zarzutem zorganizowania nielegalnego zgromadzenia przed Teatrem Współczesnym. Wszystko dlatego, że na debacie pojawił się prof. Zygmunt Bauman.
 • Poseł PiS Antoni Macierewicz
  "W raporcie z likwidacji WSI Antoni Macierewicz kłamał, konfabulował i wprowadzał w błąd nie tylko opinię publiczną, ale również ówczesnego prezydenta Lecha Kaczyńskiego i premiera" – powiedział w TVP Info płk Aleksander Makowski.
 • Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz
  Wczoraj zarówno lekarze, jak i szef resortu zdrowia przekonywali, że zawarte porozumienie to wspólny sukces. Ale Porozumienie Zielonogórskie zrealizowało tylko jeden punkt, a on wszystkie. I nie dopłaci ani grosza. 
 • Ewa Kopacz we Wrocławiu
  Balon w kształcie pociągu od aktywistów walczących o kolej aglomeracyjną i portret Ewy Kopacz z pieskiem od nauczycielki z Bolesławca. Takie prezenty pani premier dostała na dworcu kolejowym we Wrocławiu, gdzie rozpoczęła wizytę na Dolnym Śląsku.
 • Beata Szydło
  Dzięki dodatkom rocznie w gospodarkę wpompowane zostaną prawie 22 mld zł
 • Noworodek
  Znany lekarz ginekolog i kierownik kliniki przy ulicy Chałubińskiego we Wrocławiu winny śmierci noworodka i narażenia matki na śmiertelne niebezpieczeństwo. Po ośmiu latach od tragicznego porodu sąd wydał wyrok w tej sprawie.